Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja wrogiem poszukiwaczy
12-12-2017, 19: 50
Policja wrogiem poszukiwaczy
https://www.youtube.com/watch?v=NrMvOtMx...ture=share
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2017, 20: 21
RE: Policja wrogiem poszukiwaczy
Nie wiem moze wywołam jakaś burze na forum al strasznie denerwuje mnie ten facet. Nagrywa fimik że jest źle że nie dobrze kiszkowate prawo i w ogóle do d... Ale po co to? Zmieni to coś? Ktoś inny oprócz nas poszukiwaczy to ogląda? Wszyscy wiemy jak jest i co się zmieni. Po cholerę takie filmiki nagrywać. Nie chce mi się wierzyć żeby nie dawno powstała federacja cokolwiek zmieniła/wpłynęła na stanowiacych prawo wiec zostaje nam sprzedać sprzęt albo ukrywać się po lasach. Na pewno nic nie zmienia takie filmiki bo nikt oprócz kopiacych ich nie ogląda. Nie mamy siły przebicia "wyżej" więc nic nie poradzimy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-12-2017, 00: 36
No i pozamiatane.
13-12-2017, 00: 40
Ja nie zacząłem swojej przygody z wykrywaczem, bo wokół tyle zamieszania, że wolałem odpuścić. Stoi nieużywany i czeka na lepsze czasy... na kolejną "dobrą zmianę" tym razem dla ludzi myślących

Warto tak żyć, by nie żałować rzeczy, które się popełniło.
13-12-2017, 08: 02
(13-12-2017 00: 40)Honoriusz napisał(a):  Ja nie zacząłem swojej przygody z wykrywaczem, bo wokół tyle zamieszania, że wolałem odpuścić. Stoi nieużywany i czeka na lepsze czasy... na kolejną "dobrą zmianę" tym razem dla ludzi myślących

Obawiam się kolego że jeszcze możesz sobie poczekać.
Poprzednie dobre zmiany też niczego nie wprowadziły sensownego w tej materii.
13-12-2017, 10: 00
(12-12-2017 20: 21)Tomasz napisał(a):  Nie wiem moze wywołam jakaś burze na forum al strasznie denerwuje mnie ten facet. Nagrywa fimik że jest źle że nie dobrze kiszkowate prawo i w ogóle do d... Ale po co to?

Tomasz , całkowicie Cię popieram. To że te filmiki denerwują to lekko powiedziane..Diabeł
13-12-2017, 10: 02
Nie odsłuchałem tego jeszcze, ale jak dla mnie ta ustawa ma na celu zdusić jakikolwiek obrót zabytkami w Polsce przez "zwykłych" ludzi. Tak jakby to było dyktowane przez jakieś lobby/wąskie grono ludzi. I przez to nie zmienią jej zapisów dla nikogo, a tym bardziej dla nas hobbystów-poszukiwaczy.

http://detekto.pl
13-12-2017, 16: 56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 16: 59 przez ronin.)
(12-12-2017 20: 21)Tomasz napisał(a):  Nie wiem moze wywołam jakaś burze na forum al strasznie denerwuje mnie ten facet. Nagrywa fimik że jest źle że nie dobrze kiszkowate prawo i w ogóle do d... Ale po co to? Zmieni to coś? Ktoś inny oprócz nas poszukiwaczy to ogląda? Wszyscy wiemy jak jest i co się zmieni. Po cholerę takie filmiki nagrywać. Nie chce mi się wierzyć żeby nie dawno powstała federacja cokolwiek zmieniła/wpłynęła na stanowiacych prawo wiec zostaje nam sprzedać sprzęt albo ukrywać się po lasach. Na pewno nic nie zmienia takie filmiki bo nikt oprócz kopiacych ich nie ogląda. Nie mamy siły przebicia "wyżej" więc nic nie poradzimy.

No to może też "wywołam burzę" ale napiszę.
Jakie to k... polskie!!!!!!!!!!!!!!
Siadz na dupie i nie rób nic!!! Nie warto nic pisać mówić robić! Nie warto w ogóle się odzywać, robić szumu itd. Najlepiej tak jak cielęta na rzeź.
"Nikt oprócz kopiących" ???? Matko.... rzesza ludzi.
Tam jak byś obejrzał dokładniej to jest jeszcze coś oprócz narzekania ale to trzeba by trochę słuchać.
Póki co nie rób nic! Jak mnie wk... taka postawa!
Maila się nawet nie chce napisać. Na 100.000 ludzi poszło 200 maili. I jak tu się coś ma zmienić. Zrobił bym coś ale się bojam a najlepiej niech ktoś inny zrobi za mnie.
Ludzie.......... 100.000 ludzi, armia cała, więcej niż myśliwych a nic nie da się zrobić.
Tak jest.... z taką postawą na pewno nic się nie zmieni..... Ręce opadają.
13-12-2017, 18: 35
Ronin wylewanie żali w internecie czy you tube nie zmieni prawa. Wysyłanie maili z zapytaniem też nie. Zorganizuj demonstracje na połowę tych ludzi co podałeś- 50 tys i wtedy może coś uda sie zmienić. Dla mnie kopanie to nie jest być albo nie być. Moge z powodzeniem postawić wykrywke w kąt bo mam jeszcze kilka innych hobby. Np. motocykle. Też mnie denerwuje prawo o prędkościach dozwolonych ale nie nagrywam filmików jak to jest źle i niesprawiedliwie bo np. w Niemczech nie ma ograniczeń.

Poprostu macie chęć to działajcie a nie wylewacie żółć na forach i internetach. To jest moje prywatne zdanie. Możesz się zgodzić lub nie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-12-2017, 19: 24
To nie siej defetyzmu wśród tych którym zależy trochę bardziej.
Póki co na medialną nagonkę próbujemy odpowiadać tez medialnie.
Poza tym żeby zrobić spęd na 50.000 osób też to trzeba zrobić medialnie a nie gołębiem pocztowym.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS