Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja wrogiem poszukiwaczy
13-12-2017, 22: 22
RE: Policja wrogiem poszukiwaczy
100 tyś ludzi więcej niż liczy polska armia więc mamy szansę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 22: 34
Mamy szansę... tylko tu nasuwa się zapomniane słowo.
Solidarność.
13-12-2017, 23: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 00: 02 przez długi.)
(13-12-2017 18: 35)Tomasz napisał(a):  Ronin wylewanie żali w internecie czy you tube nie zmieni prawa. Wysyłanie maili z zapytaniem też nie. Dla mnie kopanie to nie jest być albo nie być. Moge z powodzeniem postawić wykrywke w kąt bo mam jeszcze kilka innych hobby. Np. motocykle. Też mnie denerwuje prawo o prędkościach dozwolonych ale nie nagrywam filmików jak to jest źle i niesprawiedliwie bo np. w Niemczech nie ma ograniczeń.
m
Moim drugim(w sumie pierwszym) hobby też są motocykle Oczko Mam wywalone na przepisy i ograniczenia prędkości,tak samo jest z kopaniem,z tym że kopię tam gdzie mnie nie widać,z dala od ludzi i zabudowań a przepisy drogowe łamię tam gdzie mnie najbardziej widać.Puki co i tu i tu mi się udaje i chyba o to chodzi....o zabawę i adrenalinę(przynajmniej mnie) Uśmiech W sumie to chodzi mi o to,że zawsze będę robił to co lubię i nic tego nie zmieni,a w naszym kraju jest coraz gorzej i trzeba się do tego przyzwyczaić bo naprawdę nie mamy na to wpływu,choć niektórym wydaje się inaczej.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
14-12-2017, 06: 24
Masz rację Długi. Popieram.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-12-2017, 17: 53
Pisać wnioski i czekać na pozwolenia.... Przestępstwem jest szukanie bez zezwolenia. Policjant zawsze i wszędzie ma prawo obywatela wylegitymować. Przedstawiając pozwolenie na poszukiwanie ucinamy temat. Jak z jazdą bez prawa jazdy itp...

Argo V3 DD29
14-12-2017, 18: 14
Dobrze powiedziane
14-12-2017, 18: 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 18: 50 przez Dumadar.)
(14-12-2017 17: 53)tzar napisał(a):  Pisać wnioski i czekać na pozwolenia.... Przestępstwem jest szukanie bez zezwolenia. Policjant zawsze i wszędzie ma prawo obywatela wylegitymować. Przedstawiając pozwolenie na poszukiwanie ucinamy temat. Jak z jazdą bez prawa jazdy itp...

Czy oby na pewno ucinamy? Myślę, że nie, vide przygoda naszej ekipy pod Dębnem.

https://www.youtube.com/watch?v=i4-jD_2Ybes

Tomaszu, coś dla CiebieOczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-12-2017, 19: 02
(14-12-2017 17: 53)tzar napisał(a):  Pisać wnioski i czekać na pozwolenia.... (...). Przedstawiając pozwolenie na poszukiwanie ucinamy temat. Jak z jazdą bez prawa jazdy itp...

Tylko że procedura uzyskania pozwolenia powinna być zrobiona od drugiej strony, czyli:

1) Idziesz do wkz, składasz wniosek o kopanie na obszarze który Cie interesuje.
2) dostajesz pozwolenie (lub nie) oraz mapy i zaznaczone stanowiska.
3) z tym idziesz do właściciela terenu i prosisz o zgodę.
4) jak masz zgodę idziesz kopać.

A nie że najpierw idziesz do właściciela, potem do gminy (z właścicielem) potem z tym dp wkz, płacisz piszesz wnioski a oni na koniec powiedzą Ci że mają Cię w pompce.

Nie sądzicie że teraz to jest takie od dupy strony?

Nie mówiąc że dużo łatwiej uzyskasz pozwolenie od właściciela jak będziesz mieć papier z urzędu a nie na odwrót.

(14-12-2017 17: 53)tzar napisał(a):  Policjant zawsze i wszędzie ma prawo obywatela wylegitymować.

Ale chyba nie ma prawa rewidować?
14-12-2017, 19: 06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 19: 11 przez ronin.)
Z takimi wymaganiami??????
Wypis z rejestru gruntów wydawany jest za opłatą na wniosek właściciela i tylko właścicielowi terenu.
O innych bzdurach już nawet nie wspomnę. Uzasadnienie wniosku... Bo kur jestem wyznawcą kościoła wiecznej wilgoci.......
Przedmówca ma rację. Tylko dodam że rolnicy mają awersję do podpisywania czegokolwiek.
Umowa powinna być ustna, w końcu to ja w razie czego ponoszę konsekwencje za bezprawne wtargnięcie na teren prywatny.

Załączone pliki Miniatury

14-12-2017, 19: 49
(14-12-2017 19: 06)ronin napisał(a):  Tylko dodam że rolnicy mają awersję do podpisywania czegokolwiek.

Nie tylko rolnicy... Nikt nie lubi papierów....
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS