Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Policja wrogiem poszukiwaczy
06-01-2018, 09: 24
RE: Policja wrogiem poszukiwaczy
Ciekaw jestem ilu idiotow nabralo sie na ten film ale pewne jest ze cala masa
Jeśli oficer dyżurny odbiera telefon to się przedstawia z imienia,nazwiska,stopnia i funkcji .
Gość z zera z zerową oglądalnością jednym pseudo telefonem przerodzil się w Wardege Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2018, 20: 02
Nie mówiąc o tym że to nie policja stanowi prawo tylko ustawodawca.
To ze policjant nie zna przepisów i naopowiada głupot to nie znaczy że obywatelowi nie grożą konsekwencje.

A film raczej słaby i dziwię się że MM wrzucił go na swój kanał.
08-01-2018, 22: 29
MM ślizga się jak może bo sam boi się nalotu na kwadrat Uśmiech
09-01-2018, 01: 18
Koledzy w mniejszych miejscowościach Policja ma za mało ludzi do biegania za nami a tych co wyłapują to przez ich głupotę.W większych miastach będą tworzyć na pewno jakieś grupy Policji,tam gdzie jest trochę miejsc archeologicznych.Ale to tylko teraz zależy od policjanta czy ma ochotę robić papierologię czy nie.A dołożę jeszcze tyle że to jest przez ludzi którzy syf zostawiali po sobie i kopali w miejscach archeologicznych,ja mam takich w niedalekiej okolicy którzy nawet nieboszczykowi nie przepuszczą.Dla mnie to jest chamstwo rozkopywanie nawet groby niemieckiego żołnierza,dla klamry i hełmu i może jakiegoś odznaczenia.Jeżeli masz kulturę kopania nie chodzisz rolnikowi w szkodę nie przeorujesz mu pola zasianego i zasypujesz dołki to i nikt do ciebie się nie doczepi.Sorki koledzy że się tak rozpisałem.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS