Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propozycja zmiany prawa
14-12-2017, 19: 48
propozycja zmiany prawa
https://www.youtube.com/watch?v=i4-jD_2Ybes

Dla tych co ich wkurza jak ktos chociaż coś próbuje zrobić niech nie wciska linku i czeka na cud lub oczka w dół ....

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 19: 56
RE: propozycja zmiany prawa
Dokładnie.
14-12-2017, 20: 24
Ze składki można by było sfinansowac szkolenia i ewentualne nagrody dla poszukiwaczy którzy znajdą coś naprawdę wartosciowego
14-12-2017, 22: 55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2017 22: 59 przez daro.)
Ale ten gość z linku nic nie robi prócz nagrywania filmów i liczenia punktów za oglądalność.
Pieprzy bzdury dla naiwnych nie mając pojęcia co się tak na prawdę dzieje.
Naczytał się bzdur na wielu forach i z plotek ulepił niezłą gadkę dla oglądaczy. Uśmiech
15-12-2017, 05: 55
w krytykowaniu jestesmy najlepsi ,gorzej z czynami! jestesmy tu nie lepsi od politykow ,wieczna klotnia zamiast zgrania! masz mozliwosc napisania maila i doradzenia co mozna zrobic lepiej lub inaczej zamiast narzekac i tyle!
Pozdrawiam
15-12-2017, 08: 56
Panie krasuski-elbląg powiedz pan co poza nagrywanie filmów zrobił pan Majchrowicz ???? Ja śledząc jego profil mogę stwierdzić tylko tyle że jest coraz więcej reklam przed jego filmami .
15-12-2017, 09: 50
(15-12-2017 08: 56)JOHN0045 napisał(a):  Panie krasuski-elbląg powiedz pan co poza nagrywanie filmów zrobił pan Majchrowicz ???? Ja śledząc jego profil mogę stwierdzić tylko tyle że jest coraz więcej reklam przed jego filmami .

A to jest tak, że wszystko co się zrobiło trzeba wrzucać na profil?
Nie bronię bo nie znam osobiście i nie wiem jakie jest zaangażowanie p. Michała w temat ale może jest tak że wspomaga w jakiś sposób nową organizację, która powstała.
Nie mierzmy i nie osądzajmy ludzi na wyrost.
Poczekajmy na owoce...
16-12-2017, 20: 02
A zrobił to ,ze chociazby popularyzuje na szerszą skalę temat ,który wielu zainteresowanych bardzo intryguje !
A co pan Panie JOHN0045 zrobił poza narzekaniem i oczekiwaniem,że ktoś cos zrobi ?
16-12-2017, 21: 24
Popularyzuje ale zauważ kto to oglada. My poszukiwacze. Myślisz że jakiś poseł to ogląda? O to chodzi że biadolimy we własnym gronie. Nic nie wychodzi na zewnatrz. Trzeba czekać jeśli już na zalegalizowanie PZE i wtedy niech oni coś robią przy wsparciu nas szarych poszukiwaczy. Nagrywanie filmików na you tube mija sie z celem bo nikt oprócz nas tego nie ogląda. Tylko podkręcaja atmosferę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-12-2017, 09: 33
A czy ja narzekam???? Za cytuj mój jeden post Oczko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS