Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutus Alter 71 / Argo NE - sondy
01-04-2018, 17: 42
RE: Rutus Alter 71 / Argo NE - sondy
Mam ją w domu już trochę testów zrobiłem. Kilka spacerów z nią też zaliczyłem i według mnie szału nie ma.Za to wyważenie tragedia jak dla mnie. To moja opinia o niej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2018, 14: 00
Na profilu Rutus Alter na FB piszesz zgoła coś innego. Więc jak to w końcu jest? Przyznam, że w związku z kolejnym przesunięciem terminu wejścia na rynek sond od Mars MD rozważam sondę MAS-a. Niestety konkretnych opinii brak. Może zechciałbyś napisać coś konkretnego o sondzie MAS?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-04-2018, 19: 57
Nie ma problemu. Wady to taka że jak dla mnie wyważenie leci okrutnie mimo że używam szelki to po 10 godzinach w terenie ręka boli jeszcze przez następne 2 dni . A i czasem mam problem z namierzeniem fanta i kopie dziury wielkości sondy. To chyba na tyle Poza ty przyrostu zasięgu na monety nie zauważyłem ale już na przedmiotach wielkości klamry od pasa i większych różnica jest odczuwalna. Statyk nie rozjezdza się kiedy wychodzimy z lasu na pole. (sat1) zdarza się to naprawdę żadko Kumaty operator poradzi sobie z nią na śmietniku na tyle że małą CC nie będzie zbytnio co zbierać(sprawdzone). Ogólnie żeby nie wyważenie to tak naprawdę nie było by się o co czepiać.
30-04-2018, 09: 58
Rozmawiałem z Arturem. Raczej zdecyduję się na zakup.
06-05-2018, 08: 04
Ja tak samo zdecyduję się na zakup bo się bardzo opłaca

11-05-2018, 23: 17
Cewka,która daje NIC
Testowałem i powiem,że to szmelc niewart tych pieniędzy.
Kolejne gówno marketingowe zamiast podniesienia czułości w elektronice.
Fabryczna cewka ma spory zapas ale po co odbierać telefony ,że się komuś wykrywacz wzbudza
14-05-2018, 17: 53
Cytat:Cewka,która daje NIC
Testowałem i powiem,że to szmelc niewart tych pieniędzy.

Rozwiń proszę. Jakieś konkrety, porównania, testy, czy po raz kolejny wykorzystujesz forum do odreagowania.
14-05-2018, 22: 27
Jakiego odreagowania?
Gówno i tyle.
Testów nie robię bo to zostawiam dla ludzi z masa wolnego czasu ja testuje uzytkujac.
Po jednorazowym wypadnie cewka wróciła do sklepu.
Gdyby ta cewka była w cenie fabrycznych to jeszcze bym zrozumial ze moze byc alternatywa ale skoro jest dwa razy drozsza i na dodatek jest ciezsza a osiągi ma takie same to żadna alternatywa.
Co ciekawsze nie wróżę dla jej kabla długiej przyszłości.
14-05-2018, 23: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2018 00: 09 przez Regis.)
(14-05-2018 22: 27)daro napisał(a):  Jakiego odreagowania?
Gówno i tyle.
Testów nie robię bo to zostawiam dla ludzi z masa wolnego czasu ja testuje uzytkujac.
Po jednorazowym wypadnie cewka wróciła do sklepu.
Gdyby ta cewka była w cenie fabrycznych to jeszcze bym zrozumial ze moze byc alternatywa ale skoro jest dwa razy drozsza i na dodatek jest ciezsza a osiągi ma takie same to żadna alternatywa.
Co ciekawsze nie wróżę dla jej kabla długiej przyszłości.

Jeden raz w terenie z nową cewką (odpowiem Tobie używając Twojego słownictwa ) to można się zes... a nie dobrze sprawdzić cewkę czy cokolwiek innego.Coraz bardziej irytuje mnie i nie tylko mnie Twój chamski sposób wypowiedzi na forum i odnoszenia się z góry do innych forumowiczów którzy Cię nawet nie zaczepiają.Bardzo przypominasz mi swoimi wypowiedziami pewnego bardzo nieprzyjemnego gościa o nicku panam ze starego forum rutus,info.Potraktuj mojego posta jako ostrzeżenie i dobrze przemyśl swoje zachowanie na forum i to co napiszesz po moim poście.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
15-05-2018, 00: 36
Aż specjalnie się zalogowałem po "wiekach" żeby potwierdzić opinię Regisa..
Posty "kolegi" Daro są w stylu Mentora.. Omnibusa, a jak się poczyta te głupoty to aż szkoda tracić te kilka minut z życia.
A jeśli już "kolega" Daro ma się za eksperta bo wszystko niby takie proste i oczywiste to używając jego retoryki zwrócił do sklepu Sondę bo Cewkę to ma się moczową...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS