Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutus Alter 71 / Argo NE - sondy
15-05-2018, 06: 15
RE: Rutus Alter 71 / Argo NE - sondy
Cytat:Potraktuj mojego posta jako ostrzeżenie i dobrze przemyśl swoje zachowanie na forum i to co napiszesz po moim poście.

W końcu reakcja. Brawo Regis.

http://tempelburg.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2018, 07: 11
Daro zapraszamy za tydzień. Może trochę zmienisz nastawienie do innych chociaż wątpię w to ...
15-05-2018, 20: 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2018 20: 34 przez EL NINO.)
No, ja nenapisem nic o tej cewce- bo ju nemam ....... w koncu tu jest opinia 2 uzitkownikov- uzitkownika Matysa v miare pozitivna ,y jest opinia uzitkovnika Dara -wiecej negativna - na temat novej cewky Mas..., dla mne brakuje wiecej recenzii y opinii ,tez konkretne testy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2018, 10: 10
W niedzielę założyłem. Pierwsze wrażenie - "kotwica". Nie ważyłem tej sondy, na którymś z zachodnich for przeczytałem, że waga bez osłony to 730 gram. Producent nie podaje faktycznej wagi sondy wraz z osłoną. Niestety nie miałem jeszcze okazji, aby wyprowadzić ją na spacer. Wizualnie i jakościowo pod względem materiałów według mnie jest dobrze.

http://tempelburg.pl
17-05-2018, 19: 22
Ta sonda nie jest lekka ale robotę robi, a jeśli ktoś mówi po jednym wyjściu że jest do bani to hmm..... Ja trochę testów z nią zrobiłem ale teraz również mam za sobą spędzone ładne parę godzin w terenie. Cewka jest naprawdę zajebista czy głębsza? Tak jest głęboka na większe przedmioty dostajemy około 20% więcej zasięgu . Od chwili zakupu zmieniałem ją tylko kilka razy na małą CC. W ten sposób sprawdzałem nie tylko jej możliwości ale i swoje umiejętności . I tutaj cewka Mas bardzo mnie zaskoczyła w śmietniku mimo swoje wielkości radzi sobie bardzo dobrze. Uważam że jest warta wydania tej kasy.
22-05-2018, 22: 08
Na stronie Rutusa pojawiła się snajperka
01-06-2018, 14: 40
3.. nove Sondy do Altera ,Argo NE od Marsa MD: http://en.marsmd.com/marsmd-coils-for-rutus-alter71/
01-06-2018, 20: 21
Miały też pasować do Argo NE?
01-06-2018, 20: 33
Pasują
02-06-2018, 10: 34
Puki co nie ma nic o cenie i dystrybucji,chyba że nie doszukałem,bo ta snajperka mnie zainteresowała,ale widząc ceny tych samych cewek do innych wykrywaczy,to będzie kosmos...

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS