Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rutus Alter 71 / Argo NE - sondy
09-02-2019, 23: 54
RE: Rutus Alter 71 / Argo NE - sondy
Ma ktoś porównanie cewki 23 dd i koncentrycznej jeżeli chodzi o monety? Która lepsza na monety jak z zasięgami w porównaniu do standardowej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 01: 30
(09-02-2019 23: 54)mazur napisał(a):  Ma ktoś porównanie cewki 23 dd i koncentrycznej jeżeli chodzi o monety? Która lepsza na monety jak z zasięgami w porównaniu do standardowej?
Jak dla mnie DD23 stalą się główna cewka jeśli chodzi o poszukiwanie drobnicy, mega czuła, mega separacja nawet na niższych filtrach nie raz wyciągałem male sreberka tuz przy wielkim żelastwie rolniczym, zasięgi jak dla mnie w porządku około 20 kilka centymetrów na monety. bardzo lubi male sreberka, siekance itp...
10-02-2019, 10: 47
Dawno temu chodziłem z małą dd z Argo.Teraz się wącham czy 23 od rutusa,czy może małą od Marsa
11-02-2019, 00: 50
Mam obie i czesciej chodze z Rutusowa. Testy robiłem i zadnych róznic pomiedzy nimi nie ma. No moze poza tym ze Mars jest odrobine lzjesza.
14-02-2019, 00: 03
Ja kupiłem Altera w zestawie z DD 28 i CC 23. Dokupiłem też drugą sztycę, aby ułatwić wymianę cewek w terenie. Z dodatkową sztycą wymiana cewki zajmuje może z minutę. Dla mnie CC 23 sprawdza się doskonale na zaśmieconych miejscówkach, zwłaszcza przy ruinach budynków. Na wyeksploatowanych teoretycznie terenach jeszcze trochę drobnicy tą cewką wydarłem.
15-02-2019, 14: 06
Jak dla mnie to CC23 do lasu jest super. Duzo mniej zakłóceń niż na DD28.
Tak napradwe prawie zawsze lepiej mi się chodzi z CC niż DD.

Robil ktoś testy ile procent glebokisci się traci na CC23 vs. DD28 ?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS