Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popieramy koleżankę z archeo :)
17-01-2018, 01: 25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 12: 19 przez brzoza.)
Popieramy koleżankę z archeo :)
Działa wspólnie z poszukiwaczami, Ona dla Nas, teraz my dla niej Uśmiech Zagłosuj na Anię Nogę w Plebiscycie Osobowość Roku Dziennika Zachodniego. Wyślij SMS pod nr 72355 o treści KD.153 płacisz 2,46
Jeśli chcesz przeczytać o kandydatach to polecam link

http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt...,12822052/

Myślę że takie wsparcie propagandowe środowiska poszukiwaczy dla koleżanki z archeo dobrze by wyglądało Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2018, 11: 16
RE: Popieramy koleżankę z archeo :)
Drugi link nie działa.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
17-01-2018, 12: 18
Rzeczywiście, usuwam go. To to samo tylko że na fejsie.
17-01-2018, 14: 18
Ale właściwie to nic o tej pani nie wiadomo oprócz tego że bierze udział w jakimś konkursie, a na pewno jaki ma stosunek do nas, i w jaki sposób nas wspiera..... Duży uśmiech
17-01-2018, 15: 50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 15: 52 przez daro.)
Najlepsze są te płatne SMSy
To już tak muszą dorabiać żeby mieć na nagrody ? Uśmiech
A czy to nie Dziennik zachodni jechał jeszcze niedawno po poszukiwaczach jak po zdechlych psach ?
17-01-2018, 18: 51
brzoza . . . Mówisz i masz... poszloo. Chłopaki jedno Beer3 mniej nikomu nie zaszkodzi..Drunk
17-01-2018, 20: 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2018 20: 27 przez brzoza.)
Dzięki chłopaki. Ta Pani wspiera poszukiwaczy zaprasza na swoje badania, dodatkowo z własnej pasji, hobbistycznie prowadzi badania terenów szukając śladów przeszłości, my jej w tym pomagamy a Ona otwarcie o Nas mówi i wspiera detektoryzm. Na ostanie poszukiwania zorganizowała nocleg, wyżywienie

http://klobuck.naszemiasto.pl/artykul/cz...id,tm.html
18-01-2018, 13: 20
Pomysł zacny i jestem również za współpracą archeologami którzy również chcą taką podejmować inicjatywę gdzie również sam miałem przyjemność brać udział ,ale jak byś zapewne napisał Brzoza na pewnym forum coś takiego to zapewne byś został z hejtowany że "kolaborujesz" jak to zacnie nazwał pewien forumowicz dotyczące np poszukiwań pod Grunwaldem. Nie wiem czy było by właściwie podawać linka tutaj na forum tyczącego się takowyż wpisu .Aczkolwiek ten wpis jest w temacie z powołania PZE A jeśli co niektórzy "rutusowcy" są na tym forum to wiedzą o co chodzi . Niemniej jednak jak ja to mówię kij ma dwa końce i nie można wszystkim dogodzić . Bo to jest po prostu niemożliwe .
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS