Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZROBIONE SMARTFONEM
25-02-2018, 19: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 20: 07 przez Regis.)
RE: ZROBIONE SMARTFONEM
Oswojone łabędzie na jeziorze Rosnowo.

[Obrazek: attachment.php?aid=7293]

Jak po świeżą morską rybkę to do rybaka w Unieściu

[Obrazek: attachment.php?aid=7294]

Wczorajszy spacer po świeżym powietrzu.Piękne widoki.Okolice Wyszeborza.

[Obrazek: attachment.php?aid=7295]

Załączone pliki Miniatury

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2018, 10: 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2018 10: 56 przez stan.)
No właśnie.... Ryby prosto od rybaka, jeszcze morskie, ja lubię dorsze ale świeżej u mnie nie kupię musiał bym jechać do Łodzi tam mam kolegę i mówi że może kupić świeżą morską codziennie.
Ja niecałe 100 km do morza i niema, a przetworzone, czy wędzone to nie dla mnie bo sama sól.
Po ciupagę nad morze a po ryby trzeba jechać w góry i nic się nie zmieniło Duży uśmiech

Tomek, kiedyś to brało się całego tucznika rzeźnik do domu i wyroby palce lizać, teraz kupuje od czasu do czasu jakieś mięso, pekluje i coś się robi, ale z jedzeniem trzeba uważać bo zaraz waga głupieje, a i mięso z tych przemysłowych tuczników już nie takie.....
26-02-2018, 13: 17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2018 13: 18 przez JOHN0045.)
I jeszcze kilka foteczek z mojego gospodarstwa i okolicy Uśmiech                                                            
27-02-2018, 08: 02
Takie kiełbaski to ja rozumiem Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2018, 08: 06
Sam miódOczko a jeszcze zeby świnka nie pomyslala ze ja pies zjadl trzeba zawsze pokrosci
27-02-2018, 09: 12
Tylko ilu teraz zna smak takich wyrobów, kiełbasy, a nawet szynki to teraz wyroby mięso-podobne.
A na dodatek ta chemia no i sól i dla mnie już nie jadalne....
27-02-2018, 15: 17
Tak jest . Kupia gdzies bylejaką wiejska tylko z nazwy kiełbasę i sie zajadają . Ludzie nawet nie wiedza jak smakuje swojsaka prawdziwa kielbaska prosto z wedzarni Uśmiecha o boczusiu juz sie nie mówi Uśmiech
27-02-2018, 15: 27
Część kiełbas niby to wędzonych jest tylko maczana,spryskiwana w chemii która imituje wędzonkę.Taki przykład https://www.youtube.com/watch?v=eK8hvk_w9L4

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
27-02-2018, 15: 47
Malowane kiełbasy mamy dzięki UE bo to jej przepisy zakazują wedzenia.
27-02-2018, 17: 01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2018 08: 29 przez stan.)
daro Tylko że ten dym, czy powstałe dioksyny są o wiele mniej szkodliwe w tych wyrobach, jak te zalecane przez Unie wypełniacze z alg i chemia poprawiająca smak, kolor i przedłużająca trwałość.
Boczki to teraz tak grube jakby były ze słonia, tyle mają wstrzyknięte tych świństw.

Kończę bo jak myślę o takich prawdziwych domowych kiełbasach, szynkach czy boczkach to zaczynam się ślinić Duży uśmiech

Ponieważ z wykrywaczem nie można z różnych względów "spacerować" a ja potrzebuję troche świeżego powietrza więc wybrałem się na spacery i udało mi się znaleźć takie "skarby"
Mam nadzieje że zabytkami nie są Duży uśmiech

Dzisiaj trafiłem na takie trofeum, kilka dni wcześniej udało mi się zauważyć krzyczące żurawie, podglądając je lornetką w pole widzenia weszło mi 7 byków Jeleni, dwa były już bez poroża a 5 miało śliczne poroże i chyba 1 róg zostawiły dzisiaj dla mnie oto ON
[Obrazek: attachment.php?aid=7331]
[Obrazek: attachment.php?aid=7332]

Kilka dni wcześniej znalazłem dzika który zwiał myśliwemu, (widać dziurę po kuli) a jemu nie chciało się chyba dokładnie poszukać, ale kruki go dojrzały i miały ucztę.

[Obrazek: attachment.php?aid=7333]

Znalazłem też ciekawy kamień takie jajo dinozaura i to w pobliżu miejsca gdzie zamieszkują Bobry

[Obrazek: attachment.php?aid=7334]
[Obrazek: attachment.php?aid=7335]

Robiąc zdjęcie słońca udało mi umieścić na zdjęciu chyba jeszcze jakąś inną planetę bo księżyc to nie jest, trochę jest za mały ale ja astronomem nie jestem (ta niebieska kropeczka po lewej stronie zdjęcia)

[Obrazek: attachment.php?aid=7336]

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS