Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień dobry
19-03-2018, 15: 04
RE: Dzień dobry
Kolega z okolic Goleniowa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 08: 09
Tak mieszkam w Dębicach obok Maszewa mam do Goleniowa 25km
20-03-2018, 17: 41
Witaj
20-03-2018, 18: 09
Ja mieszkam w Budnie na pewno kojarzysz, zaraz za Mostami. Mam znajomego z Maszewa co lata z Argo, może znasz? Maszewo ma ciekawą historię i na pewno masz co tam robić, w zeszłym roku jak dobrze kojarzę zrównali z ziemią cmentarz żydowski
20-03-2018, 19: 33
Nie znam nikogo z Maszewa z wykrywaczem. Ale w Maszewie biegam od 4 lat i muszę przyznać że trafienia są grube. Interesuje się Budnem a dokładniej obozem. Z tym cmentarzem to wkz dał dupy aż tylko. Kiedy zaczynałem chodzić z wykrywaczem 4 lata temu to ten cmentarz była jego lokalizacja na mapie gogle. A teraz kiedy wyszła afera to miasto i wkz mówi że nic o nim nie wiedziało. W Maszewie bardziej wychodzi militarka a jeżeli coś starego. W sumie z militarki mam grube trafienia właśnie z tamtąd
21-03-2018, 14: 27
Dosłownie grube, strach szpadel wbić.bo urwiłapek nie brakuje. Z początku chodziłem z wykrywaczem MIDASa czysto statycznym i się trochę tego nakopalem bo byłem nastawiony wyłącznie na militarke. A o cmentarzu na pewno wiedzieli tylko nie wiedzieli że właściciel posesji tam porządki koparką robi. O obozie zaskoczyłeś mnie bo nie słyszałem nic na ten temat, wiem tylko o pałacu, kościele i dwóch cmentarzach
21-03-2018, 16: 11
Poszukaj informacji o fabryce amunicji w Mostach. Tam były 2 obozy jeden przy fabryce a drugi gdzieś na polach do dziś nie namierzony. Mogłem pomylić miejscowości Budno z Burowem co nie znaczy że temat jest ciekawy. Mieszkasz blisko Goleniowa i twój teren jest jeszcze ciekawszy. Od strony Nowogardu i Maszewa szli Ruskie na Goleniów.............
21-03-2018, 21: 26
Temat fabryki amunicji i nie tylko jest mi znany. Wykorzystywanie byli tam skazańcy i jeńcy wojenni, ale o obozie nic nie wiem tym bardziej w Budnie. Postaram się poczytać i popytać paru osób. Droga z Nowogardu do Goleniowa była usiana ciałami poległych w walkach, w szczególności okolice Olchowa. Mam tyle ciekawych miejsc w okolicy do odwiedzenia ale niestety nie mam za dużo czasu bo w domu jestem na weekendySmutny i staram się spędzać ten czas z rodziną. Ale w maju szykuj się urlopUśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS