Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski Związek Eksploratorów informuje
13-04-2018, 05: 21
RE: Polski Związek Eksploratorów informuje
Odnosze takie wrazenie ze caly ten zwiazek to jedna wielka lipa.
Z reszta w ostatnim czasie zaczyna to sie potwierdzac.
Swoja droga cos czym dowodzi Jacek nie moze byc za "szarymi poszukiwaczami".
Co zaczyna się potwierdzać po ostatnich słowach ze PZE to tak na prawdę związek stowarzyszeń a nie związek dla zwyklych ludzi.

Na plaży paluchem po piasku też piszę ale tam nikt za to opłat nie pobiera Uśmiech
Co do korzystania z forum to bym polemizował .
Ono umiera jak wiele innych i swietkanej przyszłości nie wroze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2018, 05: 33
No cóż nikt Cię tu nie trzyma. Składki na forum są dobrowolne. A co do PZE pożyjemy zobaczymy jak to mówią.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2018, 06: 37
Daro mam gdzieś wizerunek mówię co myślę i jestem w tym szczery i nikogo wielce nie obrażam. Łopatologicznie wyjaśniając dlaczego wolni strzelcy będą płacić więcej? A no dlatego że członkowie należący do juz działających stowarzyszeń ponoszą koszta składowe w swoich strukturach. Integrują się, jeżdżą na legalne akcje poszukiwawcze czyli są jak by to ująć w jakiś sposób zweryfikowani jako doświadczeni itd.Dlatego płacą mniej a suma sumarum płacą moze nawet więcej. W ich stowarzyszeniach też jest hierarchia jak w kazdych związkach itd.i jasne jest że osoba najbardziej ogarnięta w tematach,zasłużona będzie stała wysoko w hierarchi i będzie miała prawo być reprezentantem swojego stowarzyszenia ma zebraniu związku.
Ja się absolutnie nie dziwię że wolni strzelcy nie sprawdzeni jako tako będą dopuszczeni do głosu itd.Bo jak sobie wyobrażasz grupę 100 000 poszukiwaczy "którzy na takim walnym zebraniu zaczną zadawać pytania"bo ja tego nie rozumiem?a bo wy to wałek robicie? itd .Kumasz? Bo ja tak to rozumiem.
Michał Majchrowicz dostał zaproszenie na konsultacje z MKiDN i jak zapewnia (a ja mu wierzę) będzie reprezentował grupę wolnych strzelców
13-04-2018, 08: 40
PZE również będzie reprezentować wolnych strzelców jak i stowarzyszenia oraz fundacje.
13-04-2018, 09: 24
Ważne aby prawo zmienić a kto mnie będzie reprezentował mało mnie że tak powiem interesuje.
13-04-2018, 15: 09
Też prawda,grunt że coś się dzieje w tym kierunku
13-04-2018, 16: 28
Na większości for ostatnio zalogowany się grupy ludzi że tak to ujme zaciekle broniący PZE
Najlepsze jest to że wszyscy oni używają podobnych jak nie identycznych wypowiedzi niby w obronie związku.
Mnie osobiście to i tak mało interesuje cały ten związek ale uczylam zainteresowanych aby się pewnego dnia nie obudzili z bolacymi zwieraczami bo właśnie ktoś ich załatwił bez wazeliny Uśmiech
13-04-2018, 18: 44
Daro ja Ciebie nie rozumiem. Skoro Cie to nie interesuje to po co zabierasz głos na ten temat i śledzisz poczynania PZE. Nie musisz nam mówić czy mamy wspierać czy też oczerniać Zwiazek. Jak widzisz nie wszyscy z forum rzucili się do wpłacania kasy i zapisywania się. Na razie każdy lub większość obserwuje poczynania i decyzje. Myślę że PZE wie o tym że wszyscy zainteresowani ich obserwują. Nie każdy tak jak ty jest od razu na Nie. Masz swoje zdanie a ktoś inny swoje. Możemy podyskutować na temat sensowności powstania zwiazku ale daj jakieś konkretne argumenty a nie NIE BO NIE! Nie podoba Ci się PZE bo...... tu napisz jakieś argumenty i wtedy podyskutujemy. Dopiero zaczeli działanie wiec nie wiem do czego można sie przyczepić.
13-04-2018, 20: 18
Na początku podchodziłem z wielkim.sceptycyzmem, teraz mam duży dystans, ale cały czas trzymam kciuki. Trochę obawiam się, żeby nie zawładnęła klika stowarzyszeń tym całym przedsięwzięciem. Jednak mam nadzieję, że to wszystko jest w interesie nas wszystkich

http://detekto.pl
14-04-2018, 02: 25
Daro, błagam. Fajny gość z Ciebie w realu. Pokopaliśmy sobie razem latem, pogadaliśmy, ale tu Cię po prostu nie poznaję. Uwierz mi, wszystko robimy dla dobra ogółu bo szlak nas trafiał że państwo polskie coraz bardziej sznur na naszych szyjach zaciska.
Wkładamy wielki wysiłek kosztem naszego prywatnego życia. Wczoraj wróciłem o 02:15 w nocy do domu z końca polski z spotkania zarządu i jak teraz to czytam to mi moje brzozowe witki opadają. Wkładamy potężną pracę, mamy otwartych już parę tematów. Sztab ludzi nam pomaga i też zarywa prywatny czas aby wypracować coś dla nas detektorystów.
Próbuje zgadnąć co Tobą kieruje i nie mam pojęcia? Jakaś prywatna zawiść np do Jacka czy co i teraz próbujesz szkalować nowo powstałe stowarzyszenie? Jak przeczytałem Twoje spostrzeżenia o jakiejś grupie ludzi dziwnie zalogowanych to walnąłem się z plaskacza w czoło. Albo coś piszesz że coś zaczyna potwierdzać Twoją teorie.... No k..wa ja już głębiej być nie mogę w PZE bo jestem w jądrze. Daro co ty za bzdety wypisujesz?!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS