Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filtr relikt i standard - jaka jest wasza stabilna czułość?
09-05-2019, 23: 45
RE: Filtr relikt i standard - jaka jest wasza stabilna czułość?
Cześć, i jak tam spostrzeżenia po eksperymencie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2019, 07: 11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2019 07: 52 przez EL NINO.)
Ktory Filter gruntu /szybkosc Filtra ..jest lepiej uzycz to jest podatne od miejcowky- Terenu,, tez od stylu poszukiwan y zakloczen EMi. Y uzicz ten filter ktory jest mnej podatny na Emi...

Na faktycne granicznych sygnalach ..jest tez warto sprawdzycz ktory z filtruw Relikt - Standart wzkaze lepszy Sygnal y ID...

Praktyczna y stabilna czulosc u Argo: u mne jest stabilne na culosci 45-do culosci 47..jasne pri dobrym-sprawnym ustawieniu ostatnych nastaw detektora..

ArgoV3 testowalem na filtru Relikt y culosc 47,..na filtru Standart bym nemoglem dacz taku culosc- tu byl duzo wiecej podatny na zakloczenia .-to miejce testowe jest pod EMI..,opis nastaw mojego Argo v3 znajdzies w tym testu... :

https://www.youtube.com/watch?v=5APYw3gk...rzosti1989
05-07-2019, 09: 31
Próbowałeś zwiększyć czułość? Powinno dać lepsze efekty przy około -20 do -15.
05-07-2019, 23: 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-07-2019 00: 01 przez EL NINO.)
Iksdex20 myslales tym ... ze mialem dyskryme ustawycz tak na -20 abo -15 ? ,

Tak bylo by lepiej...

Bo czulosc na 47 jest spoko.. Posziadam 2 Arga v3 ...y kazde z nich daje rade na takej czulosci...

Ale to byl szybky test...y na mojim 2-zapasowym Argo V3...na mojim 1 Argo mialem zegnuty pin na konektoru..cewky To zobralem moje druge Argo v3.. Odstrojilem tuz po odpaleniu w powietrzu na Grunt Fabrycny..,z powodu zasmiecena terenu testowego... Nastawy bazove : moj sprawdzony filter gruntu y szybkosc filtra-na gleboku detekciu- tez ustawiane szybko za biegu detektora ..na , Ale Argo juz dobrze detekowal fanty ... to ostatne neruszalem y praktycne ostatne nastawy...- sprawdzilem je w domu ..y dopisalem do testu..

W ten dzien otestowalysmy 7 detektoruw :1X Rutus Alter 71-na nowym softu 2.0,...1x Rutus Argo v3, 1xWhites Spectra Vision ,... 1x Whites Spectra V3,..1x Aka Signum MFD ,1x...Fisher F75 ltd ,1X...Minelab Equinox...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS