Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkrótce pojawi się nowy Rutus Ultima
24-05-2018, 00: 40
RE: Wkrótce pojawi się nowy Rutus Ultima
Jak to na ID poległo Argo Ne? Możesz rozwinąć swoją myśl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2018, 11: 25
Pewnie ma na myśli to że zabuczalo mu na kolor. Stare Argo też potrafi zabuczec na kolor przy zardzewialym zelastwie
25-05-2018, 13: 55
To chyba każdy wykrywacz zabuczy na kolor jak jest duże żelazo
25-05-2018, 16: 00
Raczej na małe zardzewiałe skacze na kolor i żelazo,przy dużym nie ma problemu z ID.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
25-05-2018, 22: 31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2018 22: 39 przez Matys5.)
Stare Argo na małe zelastwo skacze na kolor i żelazo? Hmm nie wiem czy bagnet,Mp40 lub lufę od Mgty można nazwać małym zelastwem ale ok. Właśnie w starym Argo czasem wieksza stal tylko że wąska(leżąca płytko) dawała identyfikację Większej stali lub sygnał mieszany.
Bardzo często starym Argo trafiłem stare haki takie w kształcie litery L. Będąc ostatnio trafiliśmy taki mixem. Hak długość około 15cm dość gruby. Kumpel wziął nowe Argo i zaczął sprawdzać, Argo przedmiot takiej wielkości leżący na ziemi zaczął sygnalizowac jako żelazo na -63.

I druga żecz to biorąc nowe Argo do ręki i po małym spacerku miałem wrażenie jak bym trzymał kanarka. Sprzęt cichy, spokojny taki jak by bez duszy, brakowało mi tej narwanej maszyny jakim było stare Argo.
26-05-2018, 01: 53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2018 01: 53 przez długi.)
Może zależy to od ustawień.U mnie w starym argo,duże żelazo pokazywało bez błędnie(z resztą dalej tak jest),skakacze tylko na małych i mocno skorodowanych przedmiotach,aczkolwiek przeważnie żelazo miałem do pewnego stopnia wycięte,więc mogłem tego nie zauważyć.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
26-05-2018, 14: 23
Dlatego bardzo lubię stare Argo i zostało ze mną do dziś. Z tego co widać nowa era Rutusów bazuje na oprogramowaniu z Altera. Które w mojej opinii jest nie dopracowane.Bardzo szkoda że stare Argo nie jest rozwijane. Sprzęt był naprawdę świetny na militarke jak w trybie dynamicznym tak i statycznym. Jutro mam nadzieję że znowu będę miał okazję się trochę pobawić nowym Argo NE może się do niego przekonam
14-06-2018, 07: 28
Saper ...y Rutus Ultima : https://www.youtube.com/watch?v=ytPVQ9HoPgo
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS