Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Będzin i okolice
11-05-2018, 05: 57
Będzin i okolice
Czołgiem!
Lata ktoś po okolicy Będzina? Sam głównie kopałem wyjazdowo i rodzinne miasto pod względem wykopkowym dopiero odkrywam a przesiadka z Kanarka na Altera nie jest bezproblemowaDuży uśmiech chętnie bym połaził z kimś obcykanym w temacie Uśmiech
Z innej beczki dziwi mnie bardzo brak wojennych fantów z rzeszy a nadmiar radzieckich Duży uśmiech
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2018, 09: 27
RE: Będzin i okolice
Ja też właśnie się przesiadłem z ace 250 na altera, rownież się go ucze. Sosnowiec pozdrawia Oczko
12-05-2018, 12: 30
dawno się przesiadłeś? można będzie coś pokopać Uśmiech ja dziś idę na testy bo po nockach nie mam siły ale później już pracuję normalnie Uśmiech
12-05-2018, 16: 43
No mialem przerwe pomiedzy przesiadką ok 3 lata , teraz kupilem altera bylem z nim raz w terenie, poniedzialek i wtorek wolny wiec testuje dalej, przydal by sie jakis stary wyjadacz Oczko
12-05-2018, 18: 14
No wróciłem z kopania i różnica poważna Duży uśmiech kanarem czesałem miejscówkę półtora roku i ostatnie wypady były puste a dziś trzeci wypad z Alterem i wpadło sporo międzywojennych monetek, łusek i carskie guziczki Uśmiech jestem pod wrażeniem a to dopiero początek Duży uśmiech porównywałem sygnały z At pro i sporo to ułatwiło identyfikacje
13-05-2018, 08: 21
A powiedz mi na jakim profilu zwykle latasz ? kamienie magnetyczne na 0 ?
13-05-2018, 12: 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2018 12: 27 przez Ivanowic.)
Kamienie na 0 a w lesie świetnie działał podstawowy i monety, zwiększyłem tylko czułość i dyskryminację. Myślę, że kwestią osłuchania jest to, że kopałem sporo folii alu. Sygnał ciut inny ale jestem na etapie kopania wszystkiego Duży uśmiech Tryb mix na razie mnie pokonał ale dziś zrobię testy na przechodzonym polu bo w lesie za dużo gadał a ja zielony jeszcze.
A dodam jeszcze ,że przesiadka bardzo wygodna się okazała i po 4h nie czułem żadnego zmęczenia ręki. Porównywałem też wyważenie z At pro i tam faktycznie cewka trochę pikuje, da się to wyczuć.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS