Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co na drobnicę
13-06-2018, 07: 54
co na drobnicę
witam wszystkich członków forum. wiem, że temat był poruszany wielokrotnie, jednakże mnogość i różnorodność opinii nie dała jednej konkretnej odpowiedzi. a więc tak: zamierzam z ace 250 przerzucić się na rutusa. jednym typowym monetkowcem, więc interesuje mnie sprzęt na drobnicę. który sprzęt będzie lepszy - argo czy optima?- a może lepiej dozbierać i kupić altera? proszę o konkretne odpowiedzi osób, które borykały się z takim samym problemem odnośnie wyboru wykrywki. pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2018, 13: 38
RE: co na drobnicę
Teraz jest duża możliwość wyboru,ja po euroace kupiłem argo v3,teraz mam altera i puki co nie zamierzam zmieniać.Na twoim miejscu kupił bym argo NE lub altera.

Punk,Rock,Sex i.......MOTOCYKLE
było:FisherF2,Euroace+NelTornado,Argo V3
jest:Alter71+NoktaPointer i neodym
13-06-2018, 17: 54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2018 17: 55 przez Alterman.)
W cenie nowego Argo ne można kupić używanego Altera z akcesoriami co jest raczej lepszym rozwiązaniem.
13-06-2018, 19: 37
Myślicie, że poradzę sobie z alterem?..będzie to mój pierwszy kontakt z rutusem, więc myślałem czy na początek nie lepiej kupić argo do nauki, a ewentualnie za rok przerzucić się na altera
13-06-2018, 19: 47
Jasne że sobie poradzisz,puki co możesz chodzić na fabrycznych ustawieniach i programach,a z biegiem czasu i potrzeb będziesz dostosowywał ustawienia pod siebie.To nic trudnego,wszystko jest na forum.

13-06-2018, 22: 22
Kakofonia jest z początku męcząca tym bardziej że jesteś osfojony z garrettem. Na drobnicę program szybki i z czułością na początku nie ma co przesadzać bo się zrazisz. Naprawdę dobry sprzęt wymagający dużo czasu do obcia się z nim, ale który później się odwdzięczy.
06-07-2018, 20: 12
a co Panowie powiecie o Ultimie..cena jak na nowy sprzęt bardzo atrakcyjna..
07-07-2018, 06: 35
Jak bym miał znowu wybierać kupił bym Argo NE. Mam stare Argo i Altera. Kumpel od szpadla ma Argo NE. Więc rozeznanie mam dość dobre.
07-07-2018, 09: 35
Ja też mam starego argo i altera.Teraz też kupił bym altera ,tym bardziej,że używanego można kupić już za 1900 ,na forum PS jest jeden w tej cenie.

07-07-2018, 14: 58
Kopie z alterem od zeszłego roku. Przedtem kopalem z ACEm 250. Różnica ogromna. Nie żałuję zamiany. Wręcz jestem zachwycony.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS