Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Argo za Deusa XP.Czy warto ?
29-08-2018, 11: 28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2018 11: 58 przez Regis.)
Argo za Deusa XP.Czy warto ?
Warto zamienić mi Rutusa argo z cewkami 29 DD i 29 CC za deusa Xp z cewką 9 " i nie oryginalna sztyca ( zwyczajna składana od garretta ) w zestawie klips do ładowania słuchawki ws4
Warto ?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2018, 12: 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2018 12: 39 przez lee.)
RE: Argo za Deusa XP.Czy warto ?
JA BYM NIE ZAMIENIŁ ZDAJE SOBIE SPRAWĘ ŻE SĄ WYKRYWACZE LEPSZE NIŻ ARGO MYŚLĘ ŻE XP DONICH TEŻ SIĘ ZALICZA , ALE NIE ZAMIENIŁ BYM WYKRYWACZA RUTUS NA ŻADEN ZAGRANICZNY WYKRYWACZ , DŁUGO TEŻ ZASTANAWIAŁEM SIĘ NAD KUPNEM JAK ZACZYNAŁEM PRZYGODĘ JEDNA RZECZ PRZEWAŻYŁA , ŻE JEST TO POLSKI WYKRYWACZ SERWIS MASZ NA MIEJSCU CENA ADEKWATNA DO JAKOŚCI OSIĄGI TEŻ NIEZŁE ,NIE MA FANTA BYŚ NIE WYCZESAŁ RUTUSEM WIĘC PO CO ZMIENIAĆ , BEZ SENSU JA JAK ZMIENIĘ ARGO TO NA RUTUSA NE ALBO ALTERA ZAGRANICZNYCH NIE CHCĘ BO PO CO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-10-2018, 14: 01
Ja uważam tak samo jak lee dla mnie jak zmienić Argo V3 to tylko na Argo NE bądź Altera
15-02-2019, 12: 56
Największą wadą Deusa, moim skromnym zdaniem, jest bateria, którą trzeba wykrajać nożem z cewki gdy jej życie dobiegnie końca. W życiu nie zamieniłbym na Deusa używkę.
16-02-2019, 16: 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2019 16: 23 przez damian.)
Kolego w żadnym wypadku nie warto biorąc pod uwagę że o ile dobrze się orientuję to wersja XPD ws4 jest bez panela ... a zatem zyskujesz wykrywkę o według ,niektórych znacznie lepszym audio ale kosztem braku wskazań numerycznych i wyświetlacza jak dla mnie gra nie warta świeczki to już lepiej zaopatrzyć się w analoga.

Ponad to XPD będzie miał przewagę na separacji i w audio ale na mielitarce i głębokości raczej polegnie w starciu z argo...

Oczywiście mogę się mylić dlatego najlepiej zgadaj się ze szczęśliwym posiadaczem deusa weź go do ręki i pochodź jeśli bardziej do Ciebie przemówi to na pewno ma to sens ale na odległość radzę nie podejmować pochopnych kroków...

Jak masz pełny to ci nie dolejo O matko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS