Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ARGO NE i złoto
07-04-2019, 12: 03
RE: ARGO NE i złoto
Wczoraj też chodziłem tzn w sobotę i na 6.6 bo zwykle na 16 i powiem że sygnał jest mocniejszy jeśli chodzi o wykres tzn kreska jest prosta akurat polonusa znalazłem ale głęboko było. Tak ze jest mocUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2019, 19: 52
Polmosy przeważnie dają piekny miarodajny sygnał czasem sygnał jest tak powtarzalny ,że aż wiadomo ,że to polmos te +55 +57 i kreska na chodografie prosta jak słup. i nie ma na nie sposobu trzeba je kopać Uśmiech
09-04-2019, 09: 51
6.6 Sprawdzi się przy szukaniu dużych przedmiotów i na takowe będzie nieco głębsze. Zerknij na posta na moje testy NE w powietrzu zrobiłem tam wykresy gdzie można skojarzyć procent ubytku na głębokości w funkcji częstotliwości oraz filtrów gruntu itp. 16 kHz napewno polepszy zasięg na ultra małe kolory

Jak masz pełny to ci nie dolejo O matko
05-09-2019, 17: 49
"damian"możesz dać linka do tych testów,nie mogę tego odszukać.
18-09-2019, 09: 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2019 10: 03 przez damian.)
Jasne . To tylko wizualizacja i aproksymacja na podstawie kilku testów z odważnikami tj max do 20 kg chodzi tylko o zobrazowanie. Poza tym to test powietrzny i tylko dla stali pokazujący procentowy uchyb na głębokości detekcji w funkcji częstotliwości i filtrów gruntu oraz mojego ucha ...Pozdrawiam .

Załączone pliki Miniatury

Jak masz pełny to ci nie dolejo O matko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS