Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zapytanie o sygnały
09-03-2019, 19: 25
zapytanie o sygnały
Cześć. Jestem posiadaczem rutusa argo v3. Mam pytanie odnośnie sygnałów. Rutus gra i pokazuje +30 no to kopie, wyciągam puszkę. Idę dalej rutus gra +55 no to kopie, wyciągam puszkę i tak całymi dniami. Czy to pole czy to las, ostatnio nawet pastwisko i żadnych ale to żadnych interesujących przedmiotów. Sukcesem okazała się łuska od mosina po 2 godzinach kopania. Chyba nie tak powinno być obserwując jakie zdjęcia z fantami ludzie wrzucają na forum. Czy ktoś może mi wytłumaczyć kiedy podejmujecie decyzje o kopaniu, a kiedy wiecie że to ,,śmieć pod cewką" . Ustawienia w rutusie mam takie jak podali w dziale ,,dla początkujących" pozdrawiam Avironek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2019, 20: 00
RE: zapytanie o sygnały
Poczytaj http://www.rutusowiec.com.pl/showthread.php?tid=215

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
09-03-2019, 22: 57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2019 18: 58 przez Tomasz.)
Niestety ale w tym hobby tak jest, że nigdy nie wiadomo dokładnie co jest pod cewką, i trafienie dobrych i ciekawych przedmiotów nie jest łatwe Duży uśmiech
Szczególnie na początku właściwie kopać trzeba prawie wszystko, aby zrozumieć które można opuścić, bo ID przedmiotów zależy od wielu czynników, w zależności od rodzaju gleby, głębokości, dokładności namierzenia czy nawet kształtu przedmiotu, bez względu na rodzaj metalu i tego trzeba się nauczyć samemu więc potrzebujesz trochę praktyki, i cierpliwości na początku.
To że nie znajdujesz nic ciekawego może wynikać z tego że na polach po których chodzisz może nic nie być, tak bywa nieraz i nie jest to rzadkością.
12-03-2019, 22: 17
Pamiętaj, że najważniejsze jest miejsce. Jeśli trafisz na super miejscówkę to i chińczykiem będziesz wyciągać niesamowite artefakty, a na pustym terenie to i najdroższy sprzęt nie pomoże.
Z pustego to i Salomon nie naleje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS