Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ultima czy optima, a może argo ne?
29-04-2019, 08: 57
ultima czy optima, a może argo ne?
Cześć

Jestem szczęśliwym posiadaczem od ok 4lat Argo v3 z dd29. Początkowo biegałem po lasach za militarką, obecnie głównie szukam drobnicy po polach. Argo w lasach rządziło, na zaśmieconych polach jest już trochę gorzej, tzn nie chodzi o głębokości ale o separacje i szybkość "użytkową". Mam w grupie znajomych kolegów z deusem, alterem, i gm5, jak chodzimy razem to ja po prostu zostaje w tyle "modląc" się nad każdym dołkiem, nie tylko dlatego, że dd 29 ma duży obszar omiatania terenu i często na zaśmieconych polach sygnały się nakładają i przez to trudno wyłapać miejsce gdzie kopać, ale też o poprawną analizę samego sygnału. Wiem, że pewnie pomogła by mniejsza cewka cc albo eliptyczna dd ale to chyba nie załatwi wszystkich problemów Dlatego proszę kolegów o poradę, czy lepsza używana optima czy nowa ultima? czy może jednak nowe argo ne będzie uniwersalne na tyle aby w pełni zastąpić głębokość argo v3 przy okazji być lepsze na drobnice. Od razu mówię że mam na zakup sprzętu nieprzekraczalne 2 tyś, a potrzebuję 2 wykrywacza i nie mogę argo v3 sprzedać, tak więc albo używana optima, argo ne albo nowa ultima. A może nie ma co sobie zawracać głowy tymi wykrywaczami tylko sprzedać nerkę i dozbierać na altera bo wtedy dopiero można zobaczyć różnicę?Pomysł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2019, 12: 09
RE: ultima czy optima, a może argo ne?
Jako posiadacz mogę zapewnić jedynie że Alter na pewno Cię nie rozczaruje. Zgodnie z logiką raczej sensowniejsza jest przesiadka na coraz bardziej złożony sprzęt niż odwrotnie. Sprzedaży nerki odradzam ale zapożyczenie się na 200 300 zł z powodzeniem pozwoli na zakup A71 mało używanego i "będzie Pan zadowolony"

Jak masz pełny to ci nie dolejo O matko
30-05-2019, 19: 19
Posłuchałem porady, poczytałem fora, i udało się kupić altera za 2 tyś jeszcze na gwarancji i w niedziele debiut z alterem.
31-05-2019, 21: 21
A ja mając budżet 1700 chcąc kupić Ultime kupiłem Argo NE na gwarancji a jutro pierwszy teścik.
Pozdrawiam serdecznie !
10-06-2019, 18: 49
argo Ne dobry sprzęt za tą cene sam biegam i się sprawdza mała rada kierowac się słuchem dobry sygnał kopać mimo że czasem hodograf mowi co innego
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS