Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich użytkowników forum!
02-10-2019, 21: 35
RE: Witam wszystkich użytkowników forum!
Optima79, właśnie czytałem wcześniej opinie, że po garrecikach sporo zostaje.
Dziwne to trochę, bo na urlopowych mazurach przez trzy poranki wygrzebałem całe pudełko bilonu współczesnego, PRL i innych pierdółek, a podobno przede mną już chodzili z wykrywaczami. Stan większości monet wskazywał, że swoje już przeleżały, czyli ich nie widzieli. Niektóre fanty były tak małe, że nie można było ich odszukać w sitku.

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2019, 09: 46
To zależy czy ktoś przeszukał teren czy tylko przeszedł z wykrywaczem. Jak chodzisz po polu to najlepiej przeszukać wzdłuż w poprzek i najlepiej jeszcze po skosie...
03-10-2019, 20: 41
Ja niedawno byłem na miejscu gdzie 10 lat wstecz byłem z garetem i wydawało się że nic więcej nie ma a w tych samych miejscach znalazłem argo ne jeszcze fanty, byłem na szybko, a gdyby tak się zagłębić i dokładniej omiatać to jeszcze więcej tam jest. A pamiętam że garetem było już czysto. Ale też wiedza była mniejsza (teraz też jest mała)
11-10-2019, 22: 39
No i na placu boju pozostały dwa; Alter 71 i Anfibio multi.
Dylemat jest duży, używał ktoś obydwu?
Wczoraj, 12: 57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 15: 40 przez stan.)
Kolego @rey, mieszasz już długo i wydaje mi się że próbujesz nabrać widelcem tej zupy.
Dostałeś wiedzę techniczną i odczucia praktyczne na temat tych wykrywaczy od kolegów, są to odczucia subiektywne, i teraz ty podejmujesz decyzję, musisz się puścić i zrobić samodzielnie pierwszy krok i wziąć za niego odpowiedzialność.
No i ta dyskusja jest nie w tym wątku, tutaj się witamy.... ale trudno musi tak zostać.
Chyba że Regis albo Tomek zechce go przenieś do odpowiedniego działu Duży uśmiech
Wczoraj, 16: 21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 17: 28 przez rey.)
Potrzebuję uniwersalnego wielozadaniowego narzędzia. Żeby alter 71 był uszczelniony nie było by dylematów.
Widziałem w niedziele argo NE z zaparowanym od środka wyświetlaczem, a to nie jest zbyt optymistyczne zjawisko w przypadku elektroniki. Po kilku takich akcjach może być nieciekawie.

Audio rutusa mi pasuje, choć niektórych irytuje.

Dziękuję za podpowiedzi.
Dzisiaj, 17: 37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 19: 19 przez rey.)
Przeniosłem zapytania do innego tematu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS