Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC elipsa
18-01-2021, 17: 39
CC elipsa
Chodził ktoś dłużnej na małej CC elipsie? Nie wiem czy to jest to samo ale w Alterze dużo osób na niej biega ogólnie gdy im się nie chce dużej DD targać. A w Argo tez tak można? ogólna opinia jest taka ze raczej słaba i na śmietniki. A jak jest naprawdę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2021, 21: 05
RE: CC elipsa
Wszyscy z początku chodzili z tą cewką, to jest bardzo dobra cewką, może trochę płytsza, ale skuteczna.
Duża była później, i na początku trudniej było lokalizować i dołki były większe ale praktyka czyni cuda
19-01-2021, 07: 53
Stan- Pytanie jest o elipsę, a nie o okrągłą.

(18-01-2021 17: 39)Krzysiekb321 napisał(a):  Nie wiem czy to jest to samo ale w Alterze dużo osób na niej biega ogólnie gdy im się nie chce dużej DD targać.

Nie dlatego chodzi się z CC 23 cm.

CC 23 cm jest bardziej selektywna od DD 29 cm. Powinna nieco lepiej pokazywać drobnicę i metale trudne w detekcji.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
19-01-2021, 15: 07
Ja mam trzy cewki do Argo, 24 CC, 23 DD oraz tą dużą 29 DD.
Przez długi czas używałem 23 DD elipsa i sobie ją chwałę, pużniej używałem 29DD i obie chwałę z tym że tą duża była trochę głębsza i szybciej można było oblecieć większą powierzchnię była czuła nawet na małe srebrne monety, nie gorzej jak ta mała.
Ja szukałem przeważnie na jednoczesnym.
Ale zapomniałem że była też elipsa 23 CC, to jednak było już dawno więc i wyleciało z pamięci Duży uśmiechD.
Teraz używam Altera a Argo odpoczywa na strychu zamierzam go sprzedać ale nie mogę się zdecydować.
19-01-2021, 15: 34
Może chcesz się pozbyć małej dd ? Miałem kiedyś potem sprzedałem i kupiłem duża. A teraz żałuję. Nie mówię że duża jest zła ale na szybki rekonesans mała była wprost idealna dla mnie. Duża jest dobra na pola.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-01-2021, 13: 50
Tomek, sprzedać chce cały zestaw, cewką CC 24 nówka, wymienił mi ją Pan Rutyna razem z wykrywaczem bo zczął mi po piskiwać.
Chyba zdecyduje się na sprzedaż całości to znaczy, trzech cewek i wykrywacza. Alter mi wystarczy, a mam jeszcze gareta z dwiema cewkami..
22-01-2021, 11: 26
Ok
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS