Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cewka Mars Md 7" vs Mars MD Sniper 6"x10" opinie
16-02-2021, 16: 42
cewka Mars Md 7" vs Mars MD Sniper 6"x10" opinie
Witam
To mój pierwszy post na tym szanownym forum, wiec proszę o wyrozumiałośc Oczko

Chcę kupić cewkę snajperkę go Rutusa Altera v2, wybór padł na dwie cewki firmy Mars MD, tj. MD 7" i MD Sniper 6"x10" i tu moje pytanie, która cewka będzie się lepiej sprawdzała na zaśmieconym terenie, i która ma lepszą separację?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2021, 06: 15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2021 06: 16 przez Tomasz.)
RE: cewka Mars Md 7" vs Mars MD Sniper 6"x10" opinie
Jak na typowy śmietnik to lepsza cc. 23cc albo 12cc
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2021, 16: 11
Nie chodzi mi o typowy śmietnik, gdzie żelastwo leży co 2 cm. Nie mam żadnej snajperki, więc szukam czegoś uniwersalnego na zaśmiecony teren, snajperka ma być w miarę głęboka i z dobrą separacją, więc wybór padł na dwie cewki typu DD. Dokładnie chodzi mi o opinie na w/w cewki, i czy ktoś robił może test i porównał obie w terenie ? Tomasz dzięki za sugestię Uśmiech pozdrawiam
17-02-2021, 20: 40
Jeśli chcesz otrzymać precyzyjne informacje na temat Twoich potrzeb to skontaktuj się z Arturem Troncikiem. Artur wylewnie opowie Ci o różnicach poszczególnych sond. On testuje sondy i chyba wie o nich najwięcej.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS