Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkręcamy rutusa
27-04-2015, 14: 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 14: 48 przez mariuszek.)
RE: Rozkręcamy rutusa
Dziś dzwoniłem do serwisu Rutusa w sprawie kondensatora.

Pan nalegał abym wysłał skrzynkę, ja że nie mam czasu, może kiedyś na przegląd .
W końcu muszę porównać swoją Optimę z Argo kol. Regis, a tu zawsze coś.

Część zostanie mi nieodpłatnie wysłana na mój adres.

Foto częśći:

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 16: 58
To będzie cholernie ważny test.
Zrobicie zasięgi na monety, cenne kolory i porównanie dyskryminacji bo wyższa częstotliwość daje jakieś nadzieje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-04-2015, 18: 10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 18: 11 przez Tomasz.)
Wlasnie chyba wyzsza częstotliwość bardziej oszukuje dyskryminację tak mi sie wydaje
27-04-2015, 19: 38
Cytat z wypowiedzi producenta :
" -im wyższa częstotliwość tym gorsza detekcja obiektów wysoko przewodzących ( grube srebrne monety ) w gruncie.
- im wyższa częstotliwość tym gorsza dyskryminacja "

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
27-04-2015, 19: 44
Jak zwykle coś za coś
27-04-2015, 20: 59
(27-04-2015 19: 38)Regis napisał(a):  Cytat z wypowiedzi producenta :
" -im wyższa częstotliwość tym gorsza detekcja obiektów wysoko przewodzących ( grube srebrne monety ) w gruncie.
- im wyższa częstotliwość tym gorsza dyskryminacja "

A mnie sen z oczu spędza sprawność na tego typu [Obrazek: 858b03475a2087acm.jpg] przedmioty.

Rekord Optimą jaki trafiłem to 70 cm, z głębszej nic nie wygrzebałem, trawa przeszkadzała, poranna rosa pomagała.

Ciekaw jestem jak to ma się do Argo. Bo EuroTek PRO 11"dd Argo zjadało na śniadanie.
27-04-2015, 21: 31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015 21: 33 przez Regis.)
Na tych 70cm wykopałeś Optimą tą kulę czy jakiś inny przedmiot ? Jeśli inny przedmiot to napisz w przybliżeniu jaką miał powierzchnię którą widziała od góry sonda.

Ps
Przed tygodniem mój Argo zjadł na śniadanie TekneticsA G2 Uśmiech i to nawet na złotej obrączce.

28-04-2015, 05: 50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 13: 12 przez Regis.)
(27-04-2015 21: 31)Regis napisał(a):  Na tych 70cm wykopałeś Optimą tą kulę

Tak optimą, kulę, ok 5 kilogramów. Ziemia mokra, rosa teren podmokły.
Gdy kulę obkopałem podeszła woda.
Sygnał bardzo rozległy na obszar 2 cewek.
Mam fotkę w telefonie to zapodam.
Spadam kopać.

Dasz dół.
Fotki w załącznik nie chcą się załadować, może ktoś mi pomóc, żeby na mniejszych monitorach się mieściło.

30-04-2015, 13: 15
Mariuszek -Edytowałem Twojego posta zmniejszając rozmiar fotek do 800x600.Najszybciej i najprościej można zmniejszyć rozmiar foto korzystając z tej strony http://zmniejszacz.pl/

07-06-2015, 13: 42
Na przedostatniej z moich wypraw w teren przez godzinę chodziłem z Argo po rzeczce.Godzinę po wyjściu z wody Argo zaczął się samoistnie wzbudzać.Co chwilę pokazywał fałszywe wskazania w zakresie stali i to nawet kiedy unosiłem sondę w powietrzu.Ustawienie filtra standard i zmniejszenie czułości do 28 nie przyniosło poprawy.Kolegi Argo z taką samą sondą w tym samym czasie i miejscach zachowywał się prawidłowo.Po dotarciu do domu rozkręciłem puszkę z elektroniką aby pooddychała.W sondzie DD29cm odkręciłem plastikową nakrętkę i wysunąłem gumkę.22 godziny później wybrałem się koło domu na sprawdzenie zachowania się detektora zabierając ze sobą także sondę CC24cm.Szybko okazało się ,że detektor pracuje już prawidłowo Szczęśliwy Wczoraj kopałem przez 8 godzin i Argo pracował wzorowo.Pisze o tym po to żeby osoby których spotka podobna sytuacja zawilgocenia sprzętu po prostu rozkręcili rutusa a jeśli jest na gwarancji to można do suszenia wyjąć koszyk z bateriami zostawiając otwartą klapkę.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS