Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test Garrett At Pro vs Rutus Argo DD29cm,DD23cm.
15-07-2014, 13: 32
RE: Test Garrett At Pro vs Rutus Argo DD29cm,DD23cm.
Ja chętnie bym przybył jako służba zakopująca Zdzicha Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2014, 14: 03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2014 14: 04 przez Tomasz.)
Policeman przypominam o temacie tego wątku Zawstydzony
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-07-2014, 14: 56
Beczy
16-07-2014, 09: 27
Szacunek i wielkie dzięki za włożoną pracę.
17-07-2014, 12: 47
Super test, długo szukałem porównania z konkurencyjnymi Garrett-ami, które uważam, za bardzo dobre wykrywacze, nie mniej jestem zadowolony ze swojego argo z DD 29 Oczko

Polecam Zygmunt Chajzer Cyklop
17-03-2015, 22: 38
Dziś zrobiłem test z monetą 1 silber groshen z 1826r i Argo z cewką DD 29cm nie widział jej na około 28 cm, zero sygnału więc nie chce mi się wierzyć, że mógł ją zobaczyć na 38 cm Duży uśmiech, podejrzewam bo nie miałem czasu dokładniej sprawdzić, że gdzieś max 20cm to może by ją zobaczył.

18-03-2015, 15: 57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015 15: 58 przez Regis.)
Jaki grunt ? Jakie parametry ze strojenia do gruntu ? W jaki sposób przeprowadzałeś sprawdzenie ? Jakie ustawienia ? Pierwszy raz sprawdzałeś zasięg wykrywacza i liczyłeś ,że od razu trafisz na grunt w którym detektor będzie miał satysfakcjonujący Cię duży zasięg ?
Przeprowadź co najmniej kilkanaście testów w różnych rodzajach gruntu i miejscach to poznasz skalę zasięgów od do w Twojej okolicy.Argo może nie zobaczyć w ziemi 1s.gr., z pięciu centymetrów i to też będzie normalne.Przeczytaj na co zwrócić uwagę robiąc testy detektora http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6166

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
18-03-2015, 16: 46
Tak jak wspomniałeś Regis wszystko zależy od kilku czynników takich jak gleba ,ustawienia wykrywki ,a już nie wspomne że wystarczy przesunąć sie o 90 stopni i wskazania będą całkowicie inne.

Kolego jkemp osobiście mierzyłem odległości podczas testu i nakręcałem filmik.Nie wiem czy jeszcze ten filmik zachował się w moim kompie,jeśli znajde to jakoś postaram się wrzucić-strasznie duża pojemność.
19-03-2015, 22: 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2015 22: 32 przez jkemp.)
Też mogę nakręcić film ale przecież nie o to chodzi, mi chodzi o to by mieć jak najlepszy sprzęt, przecież nie będę specjalnie wybierał gruntu mniej zmineralizowanego bo tam lepiej łapie i chodził tylko po czystym piaseczku Uśmiech, powiem tylko tyle, używam filtru relikt, szybkość 16, maskowanie mam na 0 i kk też na 0, wzmocnienie 47, poziom sygnału był około 80-100mV. Wczoraj z ciekawości zrobiłem test powietrzny w domu, zaraz pewnie też powiecie, że takich testów się nie wykonuje itd. ale nie ważne, moneta była widoczna na około 28 cm na ustawieniach fabrycznych, więc moja konkluzja jest taka, że na pewno w ziemi nie będzie to 38 cm Uśmiech mówię tu oczywiście o 1 silber groshen śr. 18,5 mm. No chyba, że macie jakieś inne wykrywacze. To, że przekręcając wykrywacz o 90 stopni to wiem, że będzie inaczej, zawsze tak robię ale w tym przypadku to nie miało znaczenia bo sprawdziłem, czy w ziemi nie zalega jakaś stal.
Znaleźliście w ogóle kiedyś monetę niżej położoną niż 12 cm ?? Wg. wyświelacza ? Bo ja nie.

19-03-2015, 22: 42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2015 22: 44 przez Regis.)
Czy uważasz,że jak wykrywacz w powietrzu widzi monetę z 28cm to ,że w ziemi nie może to być więcej niż 28cm ?

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS