Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z rejestracją???
17-07-2014, 09: 01
Problemy z rejestracją???
Czy coś się dzieje z forum, bo napisał do mnie człowiek na innym forum, że za nic nie może się zarejestrować. Wyrzuca go z rejestracji bez dania racji - o, rym mi się zrobił... Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 09: 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 09: 18 przez Tomasz.)
RE: Problemy z rejestracją???
właśnie sprawdzałem i nie ma problemu. Musi podać ciąg znaków bez znaczenia mała czy duża literka i do tego niżej 1 z 3 pytań o Rutusa. Rutus na A, O lub P tutaj z dużej litery - nazwa własna

czy jego nick u nas to : arko33 ??
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-07-2014, 09: 27
masz info na PW
17-07-2014, 09: 44
jak pisałem z rejestracją wszystko ok. Może pisał nazwy małą literką lub błędnie wbijał ciąg znaków ale na ten już nie mam wpływu
03-04-2015, 23: 09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2015 23: 11 przez melchior71.)
(17-07-2014 09: 44)Tomasz napisał(a):  jak pisałem z rejestracją wszystko ok. Może pisał nazwy małą literką lub błędnie wbijał ciąg znaków ale na ten już nie mam wpływu
Już jestem Oczko jak widać ale pisałem wszystko poprawnie . potem to już wszystko z małej , wszystko z dużej itp . no ale zauważyłem że chyba po interwencji kol. Cheetah literka przy nazwie wykrywacza zrobiła się mała a były wcześniej duże . I wtedy zaskoczyło . No ale po problemie . Uśmiech
04-04-2015, 21: 04
Kiedy się rejestrowałem, miałem problem przy pytaniu o markę rutusa. mimo że podawałem właściwą nazwę, odrzucało. udało się chyba za 12 razem.

"...Nothing he's got he really needs, 21st century schizoid man..."
04-04-2015, 21: 42
Moze faktycznie jakis blad jest. Bede przy kompie to zrobie tylko 1 odpowiedz albo całkiem zdejme to zabezpieczenia
05-04-2015, 09: 23
ten sam błąd co u mnie - ważne że się udało Szczęśliwy
07-04-2015, 21: 04
Poleciłem nasze forum koleżce z innego i odpisał cyt. "Jeśli chodzi o rutusowca, to mam problem z zarejestrowaniem. Nie akceptuje mi żadnej odpowiedzi na pytanie antyspamowe"
08-04-2015, 06: 05
Powiedz mu że juz poprawiłem i może się rejestrować. Wszystkie nazwy rutusow małymi literkami
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS