Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podręczny wykrywacz
15-11-2018, 09: 37
RE: Podręczny wykrywacz
W Rutusach jest możliwość zmiany w ustawieniach częstotliwości w niewielkim zakresie aby wyeliminować zakłócenia sprzężenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2018, 20: 07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2018 20: 15 przez Rakaniszu.)
(15-11-2018 09: 37)stan napisał(a):  W Rutusach jest możliwość zmiany w ustawieniach częstotliwości w niewielkim zakresie aby wyeliminować zakłócenia sprzężenia.

wiem mój pointer działa na 18khz ja chodzę najczęściej na 10khz a mimo tego mój pointer wzbudza się .stad moje pytanie czy wyłączacie swoje detektory żeby skorzystać z pit pointera. bo wydaje mi się to daremnym trudem jeżeli tak trzeba robić za każdym razem

ps w testach tych urządzeń nikt rzetelnie nie wspomina jaki ma na nie działający w pobliżu detektor wszyscy skupiają się na zasięgu który jest mało istotny w zupełności wystarczy te kilka centymetrów . ale jeżeli pointer jest zakłócany przez detektor jego użycie jest problematyczne ponieważ trzeba zrobić jedna z tych rzeczy odejść z odłożyć wykrywacze poza zasiek zakłóceń (wcześniej trzeba sprawdzić jaki to dystans) b wyłączyć detektor co wiąże się z ponowna kalibracja o włączeniu a nie zawsze jesteśmy w lesie gdzie nie ma śmieci.no i akurat w moim przypadku jakieś 200m od Lini wysokiego napięcia szaleje i nie ma z niego pożytku mimo ze teoretycznie ma auto kalibracje
16-11-2018, 12: 20
Nie ma sensu wyłączać wykrywacza. Pointer to tylko dodatek ,więc to jego dopasowuje się do wykrywacza a nie na odwrót. Jakiego rutusa posiadasz ?

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
16-11-2018, 13: 29
Nie musisz wyłączać wykrywacza, ja w momencie chęci włączenia pina, wchodzę do ustawień w argo. Następuje totalna cisza w wykrywaczu, bez konieczności wyłączania, włączania, dostrajania wykrywacza.
16-11-2018, 18: 08
Rakanizsu jaky pinpointer uzywasz?, .. jak masz problem,,- to kolega Abes1990 dobrze napisal...wchodz do menu detektora ...y potem wlancz Pinpointera...,
18-11-2018, 14: 41
z allegro takie cudo PINPOINTER S300 . dzięki abes za podpowiedz bo odchodzie kilka metrów albo wyłączanie wykrywki wydawało mi się bezcelowe a po zmianie cewki na snajperkę marsa machanie grudkami ziemi przed cewka jest utrudnione (mikroskopijna cewka )
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS