Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perhydrol
22-10-2014, 17: 03
RE: Perhydrol
ja perhydrol to tylko do monetek, żeby brud puścił.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 18: 46
Pamiętam jak z Mietkiem piliśmy perhydrol, to były czasy, nie to co teraz Oczko

Polecam Zygmunt Chajzer Cyklop
22-10-2014, 19: 29
Jak się perhydrol przez chleb przepuści i doda kapkę denaturatu dla uzyskania posmaku jagodowej nutki to i nie trzeba nawet zapijać.Lepiej nie pić na raz więcej niż pół litra bo na drugi dzień łeb pęka.
Sorry za dygresję ,ale nie mogłem się powstrzymać. Mdr

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-10-2014, 19: 49
Dobrze jest zapijać mlekiem co by w rurę nie paliło
22-10-2014, 20: 00
(22-10-2014 17: 03)Tomasz napisał(a):  ja perhydrol to tylko do monetek, żeby brud puścił.

W galwanizerniach mają gotowy środek do czyszczenia miedzi.Lepiej czyści monetki od winianu.Dostałem ten środek od kolegi,efekt piorunujący ale tylko na miedż.poświęciłem parę parchów zanim ten środek opanowałem.Warto popróbować a i efekty widać.Pozdrawiam.
22-10-2014, 20: 11
nie każdy ma dojście do takich specyfików a żeby to kupić to pewnie w dużych litrach 10,20,50 L A jak wygląda monetka po tym środku? Bo perhydrol nie czyści "na błysk" i to jest dla mnie ważne. Poprostu tylko zlepki ziemi i brudu, materiały organiczne jak resztki traw i inne poprostu się odklejają od powierzchni. Nie żre metalu i to jest dobre.
22-10-2014, 20: 35
(22-10-2014 20: 11)Tomasz napisał(a):  nie każdy ma dojście do takich specyfików a żeby to kupić to pewnie w dużych litrach 10,20,50 L A jak wygląda monetka po tym środku? Bo perhydrol nie czyści "na błysk" i to jest dla mnie ważne. Poprostu tylko zlepki ziemi i brudu, materiały organiczne jak resztki traw i inne poprostu się odklejają od powierzchni. Nie żre metalu i to jest dobre.
Patyna zejdzie a jak moczy się za długo to i monetę zniszczy.Ale jak się pilnuje to monetki są ładne ale bez patyny.Inne nie miedziane zniszczy.Pozdrawiam
22-10-2014, 20: 48
(22-10-2014 20: 35)kopacz1954 napisał(a):  Patyna zejdzie a jak moczy się za długo to i monetę zniszczy.Ale jak się pilnuje to monetki są ładne ale bez patyny.Inne nie miedziane zniszczy.Pozdrawiam

Niszczenie patyny na monetach to barbarzyństwo i głupota. Jednak każdy może robić co uważa za słuszne, jego wybór jak ktoś chce mieć złom miedziany jego sprawa.
22-10-2014, 20: 54
no właśnie jak żre metal to odpada. wolę perhydrol lub woda utleniona tylko dłużej to trwa.
23-10-2014, 19: 42
Macie rację ale są różne stany monet i inaczej się nie da,Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS