Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perhydrol
16-03-2016, 09: 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2016 09: 34 przez Nomad84.)
RE: Perhydrol
Mam pytanie, mianowicie czy w wodzie utlenionej urządzacie kąpiel monetom tylko miedzianym??,bo słyszałem ,że ta metoda jest przeznaczona dla miedziaków, czy też innym również? Jak wam się sprawdza ta metoda, jak długo trzymacie w wodzie swoje monety i jakie zabiegi upiększające stosujecie po wyjęciu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2016, 19: 02
Ja stosowałem też do niklowanych i efekty były marne. Przy miedzianych sprawuje się chyba najlepiej. Moczę do momentu aż przestaną pojawiać się na powierzchni "białe bąbelki" lub jeśli moneta traci swój wyraz to ją wyjmuje szybciej.
Ostatnio też robiłem eksperyment i stawiałem pojemnik z wodą utlenioną na grzejniku, pod wpływem ciepła woda utleniona momentalnie się pieniła i teraz stosuje często ten patent, skraca to czas moczeniaUśmiech. W między czasie można wyjąć i przetrzeć delikatnie wacikiem a na koniec umyć wodą z mydłem i wysuszyć suszarką. Na koniec wysmarować wazeliną techniczną (bez kwasową) po 2-3 dniach przetrzeć szmatką i tyle Uśmiech
16-01-2017, 20: 32
Czyściłem dziś solida w perhydrolu zły grynszpan podziałało cały zlazł wiem ze Torunski Oczko
03-04-2017, 16: 25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2017 16: 48 przez Regis.)
(03-04-2017 14: 56)chemiczny-online napisał(a):  ww.chem ... (usunąłem linka - Regis)
perhydrol 35 %
opakowania 500ml - 30 l
Zapraszamy Uśmiech

Może tak najpierw powitanie? Za tą reklamę ban się należy.

http://tempelburg.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS