Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garrett 2500 GTi dużo lepszy od Rutusów ?
13-02-2016, 21: 33
RE: Garrett 2500 GTi dużo lepszy od Rutusów ?
Z tego co wiem to nie należy on do najprostszych wykrywaczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2016, 22: 12
Gti uvazam za dobry detektor, kopnes nim fanta y ustavienia- programy casem pokapujes,,- ale na malej 9,5 cewke nema szans jak pokonac Argo, na duzej Big nel cewke - mozna-mozna dorovna do glebokosci ale juz traci culosc na drobiazgy-nevidzi ...do Argo na relikcie,, -no i cena 13OO euro za gti komplet z rame y 450 euro za argo... ,,-poviem vogule neekonomicne...Argo to dobra masina z dobrych masin...,,nema problem zlapac drobiazg ,,jak bym mal brac ja,, ponowne bral bym Argo....napis svoje ustavenia na Argo moze cos mas ne tak ustavione...naraze...el nino
13-02-2016, 22: 47
@ JOHN0045:

masz manual do GTI i tylko to ci powie, czy umiałbyś go wykorzystać.

manual GTI2500

Ale, przy takim pułapie cenowym GTI to zaszłość - Deus, to dałoby ci faktycznie nowe horyzonty. Nie mówię o zasięgu, bo tu różnie by było, ale poza tym, to inna liga niż Argo.

manual Deus
13-02-2016, 23: 46
tak OT
Kopałem kiedyś dołek z którego wyszła miska na 1,2m . Przez moment była radocha ze to depozyt ale szybko wyszło że tylko miska . Nie chciałbym kopać do 2m żeby sie przekonać że to puszka po farbie czy miska :-D
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-02-2016, 08: 13
W deusie przeraża mnie jakos ta bezprzewodowość ładowanie osobne cewki i wyświetlacza ?
14-02-2016, 09: 31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2016 09: 50 przez _cheetah_.)
(14-02-2016 08: 13)JOHN0045 napisał(a):  W deusie przeraża mnie jakos ta bezprzewodowość

Bezprzewodowość jest ABSOLUTNIE FANTASTYCZNA, jeśli jest dobrze zrobiona, czyli tak, jak w Deusie. To mniej więcej tak, jak manualna i automatyczna skrzynia biegów albo jak myszka przewodowa i bezprzewodowa.

Poza tym Deus to lekkość. Kolejna doskonała rzecz.

(14-02-2016 08: 13)JOHN0045 napisał(a):  ładowanie osobne cewki i wyświetlacza ?

No, różnica jest taka, że w normalnych detektorach ładowanie jest upierdliwe, bo trzeba każdorazowo wyciągać aku, a tu - myk, podłączamy ładowarkę - i już.

W Deusie są bardzo dobre aku LIPo, o dużej pojemności i trwałości. Latami się nie przejmujesz.

Jedyny problem to to, że faktycznie nie ma jak wymienić aku w polu, jak padną - w Deusie trzeba dbać o to, żeby mieć je zawsze doładowane, albo mieć ze sobą power bank... co odpowiada dźwiganiu zapasu przy standardowym zasilaniu.
14-02-2016, 13: 15
No nic pomyślimy i zobaczymy ? na razie muszę poczekać trochę i kaske skompletować
14-02-2016, 21: 55
zasięg 220 cm ma ale na ramie w trybie statycznym jeśli chodzi o drobiazgi to zasięg jak w argo. Może delikatnie głebszy na średniej wielkości militarkę ale to głownie dzięki większej cewce chyba. ale z ramą nie znajdziesz drobnicy Duży uśmiech

Rutus Argo 29 DD, 29 CC
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS