Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rutus proxima czy argo na początek
26-04-2016, 11: 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2016 11: 39 przez Regis.)
RE: rutus proxima czy argo na początek
Co do sensu kupna sondy DD do Proximy http://rutusowiec.com.pl/showthread.php?tid=994
Argo można tak ustawić ,że w większości terenów nie powinno być potrzeby zmiany ustawień.Argo wbrew pozorom nie jest trudnym detektorem.W ubiegłym roku poznałem osobę która jako pierwszy swój detektor wybrała Argo.Na pierwszym wspólnym wypadzie w teren ustawiłem jemu Argo tak jak ja mam ustawiony i nie miał żadnych problemów z wykrywaczem.Wspólnie kopaliśmy na kilkunastu kolejnych wypadach i nie miał z nim żadnych problemów.
Ustawienia dla początkujących argonautów http://www.rutusowiec.com.pl/showthread.php?tid=833 Podstawowym parametrem którym na co dzień się manipuluje jest czułość.Jeśli detektor wydaje fałszywe dźwięki to ją zmniejszamy.W razie potrzeby na naszym forum znajdziesz pomoc.

Człowiek jest tyle wart co pomoże drugiemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2016, 16: 02
Pewnie, jeśli masz kasę to bierz Argo, bezsensu pierw kupić proxe a później przeskakiwać na Argo, strata kasy i czasu... Ja mam Argo jakieś 3 miechy i już sobie jakoś radze.

,,Chodzi o zasadę... - nigdy nie łamię zasad, które sam sobie określam."
06-03-2017, 20: 23
Witam wszystkich.
Jestem tu nowy I pewnie zadam standardowe pytanie czyli co kupić na początek jako pierwszy wykrywacz, biorę pod uwagę , at pro albo argo, czy ktoś używał tych dwóch ? Nastawiam się bardziej na drobne rzeczy aczkolwiek różnie to może być, nie planuję szukać pod wodą, ewentualnie który z tych dwóch będzie łatwiejszy w obsłudze ? Dzięki za pomoc I opinie.
07-03-2017, 12: 30
(06-03-2017 20: 23)kazik napisał(a):  Witam wszystkich.
Jestem tu nowy I pewnie zadam standardowe pytanie czyli co kupić na początek jako pierwszy wykrywacz, biorę pod uwagę , at pro albo argo, czy ktoś używał tych dwóch ? Nastawiam się bardziej na drobne rzeczy aczkolwiek różnie to może być, nie planuję szukać pod wodą, ewentualnie który z tych dwóch będzie łatwiejszy w obsłudze ? Dzięki za pomoc I opinie.

Dosłownie tym pytaniem powieliłeś pytanie założyciela tematu.
Wejdź na pierwszą stronę tematu i poczytaj, to raptem 3 strony...

Rutus Proxima ver 5.0 od 22.03.2016r.
07-03-2017, 14: 36
panowie, Ja mam Argo miesiąc , 2 wypady za sobą i już widzę jaki to przeskok ( 2 lata biegałem z ace150 oraz whitsem coinmasterem), też na początku miałem wątpliwości czy Argo ogarnę bo w pierwszej chwili jego czułość mnie przybiła, wzbudzanie się przy byle okazji ale z pomocą forumowiczów dokonałem odpowiednich ustawień i teraz jest bajka, 2 wypady na te same miejscówki gdzie z ace 150 i whitsem przełaziłem a i tak wyciągnąłem nowe rzeczy, proponuje dokupić słuchawki
07-03-2017, 20: 28
Kiedyś miałem ten sam dylemat, skończyło się zakupem proximy a potem jak się wciągnąłem to żałowałem tego argo. Kup argo jak się wciągniesz nie będziesz szybko szukał czegoś lepszego.
07-03-2017, 20: 45
Ja zacząłem od Proximy, zastanawiałem się nad Argo, ale w końcu zdecydowałem się na Altera. Proxima jest bardzo dobrym wykrywaczem, ale jeżeli wybierasz między nią a Argo, to bież Argo.

PROxima ver. 5.0 | Alter 71
08-03-2017, 22: 23
Dzięki za pomoc , podejrzewam że
wybiorę argo ale jeszcze jedno pytanie bo idąc w gore to może alter , nie mam ograniczenia co do kwoty zakupu tylko czy na pierwszy wykrywacz nie przesadzam, czy alter nie będzie za bardzo skomplikowany dla mnie z tego co wiem to podobno alter ma gotowe programy do wyszukiwania I niby jest łatwiejszy w obsłudze na początek, czy faktycznie jest taka duża różnica między argo a alterem ?
08-03-2017, 22: 45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017 10: 26 przez McKylu.)
Nie wiem jak działa Argo, ja widzę różnice między Proximą. Na Alterze chodzę na fabrycznych programach z lekką modyfikacją w kierunku trybu mieszanego i zbieram po Proxie, a jest co zbierać. Wiem, że Alter wymaga sporo pracy, może za jakieś dwa sezony będę mógł pozwolić sobie na konfigurację własnego programu Uśmiech Jeżeli nie masz ograniczeń budżetowych, to powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcesz się uczyć, jeśli tak, wchodź w Altera.

PROxima ver. 5.0 | Alter 71
09-03-2017, 20: 10
Weź Argo bez zastanowienia najlepiej V3 29 DD , Argo nie jest trudny a wszystkie wątpliwości i pierwsze kroki masz opisane tutaj na forum. W razie pytań zawsze możesz napisać chętnie pomogę mam ten zestaw i jestem zadowolony. Na początek jakieś podstawowe ustawienia a później można kombinować i eksperymentować. Weź nie pożałujesz, nie myśl o przereklamowanym at pro weź Argo ?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS