Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rutus proxima czy argo na początek
13-03-2017, 19: 37
RE: rutus proxima czy argo na początek
Też dorzucę kamyczek od siebie. Dosyć długo się wahałem czytałem opinie, oglądałem filmiki czy aby Argo na pierwszy sprzęt mnie nie przerośnie czy lepiej wybrać coś prostszego.Po kilkunastu nieprzespanych nockach w końcu zapadła decyzja o zakupie Argo. Zanim dotarł trochę się oczytałem ale to nie to samo co zabawa na żywym organizmie. Jak w końcu dotarł popstrykałem, poustawiałem i polazłem za chałupę wypróbować oczywiści jako pierwszy tryb ustawiłem polecanego mixa. No i oczywiście nic z tego nie wyszło za dużo dźwięków, pisków, pierdów.... Przełączyłem się na dynamika i tutaj o niebo lepiej z dyskryminacją zjechałem na minimum żeby się osłuchać nakopałem się oczywiście po pachy ale po godzince już mniej więcej wiedziałem co w trawie piszczy. Przełączyłem się z powrotem na mixa i zacząłem słyszeć wreszcie co do mnie tym razem gada.
Dużego doświadczenia i obycia w terenie nie mam za względu na pogodę ale jest coraz lepiej. Zakupu na pewno nie żałuję a wręcz wychwalam na wszystkich odpustach.
Te opinie o "trudności" i zawiłych ustawieniach" to chyb wytwór gimbazy kupił, otworzył, włożył baterię i chciał przy pierwszym wyjściu wykopać złoty pociąg. Jak się nie udało to trzeba było na forum skrytykować nowy sprzęt i prosić o rady i pomoc....
Wystarczy trochę poczytać nie trzeba na to poświecić aż tak dużo czasu, wszystkie funkcje bardzo przejrzyście opisane i do tego przykłady startowych konfiguracji. Później już tylko wystarczy wprowadzić korekty w terenie.
Przed zakupem byłem ciężko przestraszony a teraz jestem mega zadowolony.
Jeżeli Masz wątpliwości kup używkę po premierze Altera wysyp sprzętu jeszcze na gwarancji no i ceny. Jak się nie dogadacie to odsprzedaż z minimalna stratą lub po cenie zakupu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 20: 31
Mogę tylko potwierdzić. Argo to dobry sprzęt i wcale nie taki straszny, a wręcz przyjazny.
14-03-2017, 09: 58
Ja też polecam Argo. Tylko niemożna się zniechęcać i.. no, trzeba przede wszystkim zrozumieć sprzęt. Funkcje, jego "humory" i odpowiednio reagować do warunków w jakich pracujemy. + warto pobawić się nad programem dźwiękowym - ten od Regisa jest spoko, ale jednak na dłuższą metę dla mnie za dużo tonów miał i stuningowałem go pod siebie, jeżeli chodzi o ilość i wysokość tonów i teraz śmiga mi się jeszcze lepiej. Argo bez wątpienia sprzęt, dla ludzi co lubią się pobawić w ustawieniach.

ARGO v3
19-03-2017, 18: 07
Po namyśle kupiłem jednak Altera I nie żałuję, jest dobrze wykonany a jeżeli chodzi o obsługę to jest nie jest bardzo skomplikowany, jest łatwiej niż myślałem, ale to prawda że potrzeba troche czasu żeby zrozumieć co I jak, na razie to na ogrodzie wykopuję gwoździe I inne śmieci ale i tak jest ok, dzięki wszystkim za opinie I pomoc
19-03-2017, 18: 41
(19-03-2017 18: 07)kazik napisał(a):  Po namyśle kupiłem jednak Altera I nie żałuję, jest dobrze wykonany a jeżeli chodzi o obsługę to jest nie jest bardzo skomplikowany, jest łatwiej niż myślałem, ale to prawda że potrzeba troche czasu żeby zrozumieć co I jak, na razie to na ogrodzie wykopuję gwoździe I inne śmieci ale i tak jest ok, dzięki wszystkim za opinie I pomoc

Myślę że dobrze wybrałeś nie będziesz musiał po roku uczyć się od nowa innego wykrywacza, a jeżeli ktoś nie ma cierpliwości do poznania bardziej skomplikowanego wykrywacza, to szczerze mówiąc nawet kanarka po kilku miesiącach odstawi bo nie załapie bakcyla, a to w tym hobby jest najważniejsze, decydującym przy wyborze powinna być ilość kasy którą możemy przeznaczyć na zakup zabawki Duży uśmiech.
14-11-2017, 10: 19
Ja najpierw kupiłem Proxime v5.0 i byłem bardzo zadowolony po przesiadce z ACE 150. Teraz kupiłem Argo v 3 ma jutro do mnie dotrzeć ciekaw jestem jaka będzie różnica.
14-11-2017, 18: 05
foltis na pewno będziesz kopać głębsze dołki, poczytaj posty na temat argo zaoszczędzisz sobie w ten sposób bezsensownego wiosłowania łopatą sygnałów duchów i rycia metrowych sygnałów bijących na kolor okazujących się kawałami zardzewiałego żelastwa powodzenia
14-11-2017, 22: 44
Tak też zrobiłem Uśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS