Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcja map Davida Rumsey'a
04-03-2015, 20: 56
Kolekcja map Davida Rumsey'a
kolekcja map

Stare mapy naniesione na Google Earth z możliwością regulacji przejrzystości nakładek, do poszukiwania starych dróg i traktów po prostu genialna sprawa, zwłaszcza dla mieszkańców północnej i zachodniej Polski (messtichblatty z 1893 r.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2015, 21: 51
RE: Kolekcja map Davida Rumsey'a
Korzystam a jakże :-) Można znaleźć stare zabudowania , drogi czy las.. Raz znalazłem chałupę gdzie w 1860 były zabudowania a teraz nic. Pojechałem a tam nielegalne wysypisko śmieci.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2015, 21: 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2015 22: 12 przez Tomasz.)
u mnie coś się pochrzaniło i nie działa na żadnej przeglądarce. Próbowałem trzech.
jak wejde tutaj https://www.google.com/earth/explore/pro...lugin.html to działa
a na linku wyżej do map to już nie działa.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-03-2015, 15: 29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2015 15: 56 przez Tomasz.)
u mnie na Maxtonie smiga ,wczesniej kiedys dawno musiałem zainstalowac Google Earth zeby smigało.. opcja transparentna tez smiga
16-02-2016, 23: 25
Jestem z Lubelskiego okolice Bialej Podlaskiej robie cos zle czy poprostu nie ma tam moich terenow? ;D
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS