Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test Rutus Optima DD29cm vs Rutus Argo DD29cm
09-07-2015, 07: 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 08: 56 przez Abaqus.)
RE: Test Rutus Optima DD29cm vs Rutus Argo DD29cm
O mosz!!! To się nazywa wejście! Nie tam, żeby coś wcześniej, jakieś sygnały chociaż, że jakieś przywitanie czy coś tylko od razu JEEEB!!! Uśmiech
My sobie kulturalnie rozmawiamy, a tu wyskakuje ktoś tam skądś tam i mam na baczność stanąć Mdr

Ja nie oczekuję Kolego burn na forach tylko i wyłącznie tematów typu:
- moje kalesoniaki,
- 4 sekundy w lesie,
- jaka wykrywka do 100 zł?
itp.

Spojrzenie krytyczne, dociekliwe jest pożądane. Nie tępienie w czambuł tylko dyskusja. Nie chcę tu czytać tylko ochów i achów na temat Rutusów bo to do niczego nie prowadzi. Oczywiście jeśli tylko chcemy się poważnie traktować.

Owszem, wykrywacz to dla mnie również relaks i zabawa, ale poważnie, na argumenty, chyba możemy podyskutować, nie? I to tym bardziej, że jest okazja do zamienienia paru słów z ludźmi doświadczonymi, wiedzącymi także, z której strony lutownica jest gorąca.

Czy jest tu jakaś pyskówka? Obraża ktoś kogoś? Czy jeden drugim wyciera podłogę?

Może i jest trochę emocji, ale to nawet lepiej.

Pozdrawiam wszystkich dyskutujących RUTUSOWCÓW, do których mam przyjemność również się zaliczać Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2015, 09: 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 09: 11 przez Tomasz.)
to fakt, pełna kulturka Zawstydzony

przyjemnie się czyta i wyciąga wnioski z takiej merytorycznej pogawędki Gathering

wiadomo że nie ma sprzętu do wszystkiego jak ktoś to już na forum pisał. W jednym miejscu lepiej i łatwiej będzie się pracować z Argo a w innym lepiej z Optimą i nie będzie miało znaczenia który głębszy. Jest sporo innych spraw. Szybkość, dyskryminacja itp. WIęc nie można oczekiwać że terenówką polecimy tyle co sportowym po autostradzie a sportowym tyle co terenówką po lesie. Te sprzęty są do czego innego tworzone, chociaż pomału jednym i drugim da się pojechać w tych miejscach. Tak samo z tymi wykrywkami. Argo do czego innego (głębokość) i Optima (szybkość) też. Oboma da się zamiatać wszędzie ale to nie znaczy że w każdym miejscu oba wykorzystamy w 100%.

ja mam Argo ty Optimę, może ja sięgnę głębiej za to ty w tym czasie oblecisz całe pole Oczko

Ps. patrząc na kolegę Stacha1969 szybkość chodzenia też ma swoje zalety Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2015, 09: 36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 12: 12 przez EL NINO.)
burn nestety tvuj vpost nevnosi zaduzo v tej spravie,, co do testu Argo i Optyma to byl test glebokoscovy v jednym konkretnym terenie,,a zeby pokazac cos viecej z oboch masin glebokosc ,sybkosc ,separacie, ID,v terenie innym -ina rodzaj gleby, zasmiecony teren, to by nalezalo zrobic take testy v takych terenach ...y zrobic nastavy masin pod konkretne warunky terenu..-rencny balans gruntu a a culosc,a ine nastavy...,,z drugej strony test to jest iba testem- ktory viecej vnosi do pravidlovych ustavien detektora na konkretne fanty ,bo tester vie coto za fant y ma mozlivosc dobre ustavic detektor na rodzaj a glebokosc fantu v tym terenie , y tez popravic sybkosc zamiatania... naraze....
09-07-2015, 09: 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 13: 33 przez _cheetah_.)
@ burn - otóż jak w każdym innym hobby, tak samo i przy detektorach można po prostu włączyć sprzęt i zamiatać, a można włączyć też sprzęt świadomie, i też zamiatać. Kwestia, co kto uważa.

Można być wędkarzem, kupić sobie kija, zanurzyć go w wodzie i coś tam złowić, albo nie - w zależności od szczęścia. Ale można też wiedzieć jaką wędkę użyć na jakie ryby, jak zanęcać, gdzie łowić i takie tam inne. Czyli dopomóc swojemu szczęściu.

Można być myśliwym, wziąć jakąkolwiek flintę i walić jak popadnie w to, co się nawinie pod lufę. I może się coś trafi, i jeszcze coś z tego zostanie. Ale można też wiedzieć jaką flintę na co się używa, jaką amunicję wybrać, jak działać bronią, żeby mieć najlepszą celność, jak wybrać miejsce polowania, jak się maskować i inne takie tam. Czyli znowu dopomóc swojemu szczęściu żeby złowić więcej zwierzyny, a do tego w lepszym stanie.

A ile więcej rzetelnej wiedzy się ma, o tyle więcej dopomaga się swojemu szczęściu. Tak bym to ujął.

I tak też będzie przy detektorze metalu... albo się "bawimy" i to nam wystarcza, albo próbujemy zgłębić arkana tej sztuki i dopomóc swojemu szczęściu...

Ale, wolny wybór - każdy czyta co chce i robi jak chce...

Z tym, że przede wszystkim to jest nasz czas, nie twój, więc bądź łaskaw powstrzymać się od tego typu swoistych uwag, chyba, że masz coś merytorycznego do przedstawienia w temacie.

@ Tomasz: Zdrowko

@ EL NINO: Zdrowko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum użytkowników marki RUTUS i nie tylko ;) | Wróć do góry | Wróć do forów | Mobile Version | RSS